Kozienicki Bon Komunalny

  • 17.03.2022, 09:18
  • Materiał nadesłany
Kozienicki Bon Komunalny
Z inicjatywy Burmistrza Gminy Kozienice, Kozienicka Gospodarka Komunalna wprowadziła tzw. Kozienicki Bon Komunalny. Jest to zwolnienie z opłat komunalnych dla osób i podmiotów przyjmujących nieodpłatnie uchodźców z Ukrainy. Z bonu mogą skorzystać mieszkańcy oraz firmy oferujące usługi hotelarskie i noclegowe na terenie Gminy Kozienice, którzy przyjęli obywateli Ukrainy w związku z ich migracją z terenów objętych konfliktem zbrojnym.

 

Umorzeniu podlegać będą opłaty za dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków w wysokości proporcjonalnej do okresu, w którym udostępniono lokal na potrzeby mieszkańców Ukrainy. Kwota ta zostanie wyliczona po podpisaniu niezbędnej umowy oraz na podstawie złożonego wniosku. Wniosek oraz szczegółowe informacje dostępne są stronie internetowej Kozienickiej Gospodarki Komunalnej pod tym linkiem: https://www.kgkkozienice.pl/aktualnosc-207-kozienicki_bon_komunalny.html. Rozliczenie należności nastąpi na podstawie faktury.

 

Zwolnienie z opłat komunalnych może być przyznane maksymalnie na 60 dni.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe