Zapraszamy na Piknik Ekologiczny w Kozienicach!

  • 11.05.2022, 17:31
  • Materiał nadesłany
Zapraszamy na Piknik Ekologiczny w Kozienicach!
Warsztaty i stoiska edukacyjne, konkursy z nagrodami, a także pokaz iluzjonisty „Magia recyklingu”. To atrakcje, jakie czekają na mieszkańców Gminy Kozienice w sobotę 21 maja podczas Pikniku Ekologicznego przy siedzibie Kozienickiej Gospodarki Komunalnej (ul. Przemysłowa 15). Impreza startuje o godz. 8:00.

Piknik zostanie zorganizowany z okazji otwarcia ścieżki edukacyjnej dot. gospodarki odpadami. Podczas wydarzenia rozstrzygnięty zostanie również konkurs „Zbiórka makulatury w Gminie Kozienice”. O nagrody powalczą mieszkańcy, którzy w godz. od 8:00 do 12:00 dostarczą do siedziby KGK co najmniej 20 kg makulatury. Każdy uczestnik odbierze również drzewko. Finał konkursu zaplanowano na godz. 13:00.

 

Organizatorami wydarzenia są Burmistrz Gminy Kozienice oraz Kozienicka Gospodarka Komunalna. Piknik odbędzie się w ramach realizacji zadania „Tworzenie ścieżki edukacyjnej – gospodarka odpadami w Gminie Kozienice”, dofinansowanego w formie dotacji w wysokości ponad 70 tys. zł przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Wkład Gminy Kozienice to kwota 23 tys. 525 zł.

 

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe