Trzecie spotkanie z cyklu warsztatów i wykładów motywacyjnych „Kobiety Kobietom”

  • 28.06.2022, 14:28 (aktualizacja 28.06.2022, 14:33)
  • Tygodnik OKO
Trzecie spotkanie z cyklu warsztatów i wykładów motywacyjnych „Kobiety…
Przed nami trzecie spotkanie z cyklu warsztatów i wykładów motywacyjnych w ramach projektu „Kobiety Kobietom” w Kozienicach. Jego pomysłodawczynią jest Dorota Stępień, zastępca Burmistrza Gminy Kozienice ds. społecznych. Tym razem gośćmi spotkania w Centrum Kulturalno-Artystycznym będą mężczyźni.

W czwartek 30 czerwca o godz. 18:00 już po raz trzeci spotkamy się na warsztatach motywacyjnych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach. Tym razem na to wydarzenie zaprosiłam dwóch mężczyzn. Naszymi gośćmi będą Tomasz Kammel oraz Tomasz Dolski. Poza wspólną motywacją posłuchamy trochę muzyki, żeby z dobrą energią wkroczyć w okres wakacji. Zapraszam wszystkie kobiety z Gminy Kozienice – warto wspólnie spędzić czas, z pewnością się nie zawiedziecie – mówi Dorota Stępień.

Tematy warsztatów to „Jak sprawić, żeby chciało się chcieć” oraz „Od tradycji do współczesności”. Tradycyjnie podczas spotkania będzie można także wesprzeć zbiórkę środków na walkę z rakiem piersi i dofinansowanie badań USG dla kobiet w przedziale wiekowym 18-49 lat.

Bilety na wykłady i warsztaty motywacyjne w ramach projektu „Kobiety Kobietom” dostępne są
w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Organizatorem spotkań jest Gmina Kozienice, a partnerami Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Fundacja Energia-Działanie.

Tygodnik OKO

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe