Energię mamy we krwi! Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa w Elektrowni Kozienice za nami

  • 05.07.2022, 12:41 (aktualizacja 05.07.2022, 13:15)
  • Materiał nadesłany
Energię mamy we krwi! Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa w Elektrowni…
Prawie 19 litrów krwi oddali w piątek, 1 lipca pracownicy Elektrowni Kozienice. Była to czwarta akcja zorganizowana na terenie spółki w tym roku w ramach programu "Energię mamy we krwi", w który zaangażowana jest cała Grupa Enea.

Specjalny punkt medyczny Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu zorganizowany został w sali konferencyjnej budynku administracji. Na apel organizatorów odpowiedziało aż 58 chętnych pracowników Elektrowni.  Po badaniach do oddania krwi zakwalifikowano 42 osoby. Zebrano łącznie 42 jednostki krwi, czyli 18,9 litra życiodajnego płynu. Pracownicy Enei Wytwarzanie nieustannie udowadniają, że moc jest w nas.

Wydarzenie przeprowadzono w sposób bezpieczny dla krwiodawców i personelu medycznego. Akcję zorganizowano wspólnie z aktywnie działającym przy Enei Wytwarzanie Klubem Honorowych Dawców Krwi. Do inicjatywy włączyły się również Związki Zawodowe działające przy Enei Wytwarzanie. Kolejna akcja krwiodawstwa na terenie elektrowni zaplanowana jest już 2 września.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe