Policja w Grabowie: nowe dowództwo, nowy sprzęt

  • 28.10.2016, 13:58 (aktualizacja 03.11.2016, 19:20)
  • Mat. KPP Kozienice
Policja w Grabowie: nowe dowództwo, nowy sprzęt
Komisariat Policji w Grabowie nad Pilicą ma nowego komendanta. Został nim podinsp. Rafał Tomczyk. Wraz ze zmianami kadrowymi do dyspozycji komendy przekazano nowy wóz służbowy.

Podinsp. Rafał Tomczyk wcześniej pełnił obowiązki Naczelnika Wydziału Kryminalnego w KPP w Kozienicach. Zastępuje on p.o. komendanta Dariusza Szewca, który obecnie jest I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kozienicach. Powołania dokonał mł. insp. Tomasz Cybulski - Komendant KPP w Kozienicach.

Wraz z nowym dowództwem komendy, przekazany został do dyspozycji jednostki nowy radiowóz - Kia Ceed. Uroczystego poświęcenia dokonał ks. Jan Pękacz z parafii pw. św. Trójcy w Grabowie n. Pilicą. Nowe auto zostało współfinansowane przez gm. Głowaczów oraz gm. Magnuszew.

Mat. KPP Kozienice

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe