Zawody karate w Garbatce-Letnisko

  • 07.12.2016, 13:45
  • NKSW
Zawody karate w Garbatce-Letnisko NKSW
3 grudnia 2016 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisko rozegrany został V Mikołajkowy Turniej Oyama Karate o Puchar Wójta Gminy Garbatka-Letnisko. Zawody zgromadziły 227 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w konkurencji Kata w dziewięciu kategoriach wiekowych z podziałem na płeć. Dodatkowo rozegrana została kategoria otwarta w której zawodniczki i zawodnicy prezentowali mistrzowskie kata Seienchin.

Mistrzostwa zorganizował Zespół Szkół Samorządowych w Garbatce-Letnisko oraz Nadwiślański Klub Sportów Walki Wulkan pod honorowym patronatem wójta Gminy Garbatka-Letnisko p. Roberta Kowalczyka.

W imieniu organizatora wszystkich przybyłych zawodników oraz publiczność powitała dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych p. Agnieszka Babańca. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał przewodniczący Rady Gminy Garbatka-Letnisko p. Włodzimierz Mazur.

Komisji sędziowskiej w składzie: sensei Dariusz Szulc 4 dan (Piotrków Trybunalski), sensei Adam Sochan 3 dan (Łódź), sensei Dariusz Hachaj 3 dan (Tarnów), sensei Dariusz Kowalski 3 dan (Legionowo), sensei Łukasz Łuczyński 2 dan ( Kozienice), sensei Robert Wlazło 1 dan (Tarnów), sempai Piotr Bednarek 2 kyu (Kozienice), sempai Robert Zychla 2 kyu (Kozienice) przewodniczył sensei Andrzej Suwała 4 dan (Kozienice).

Pamiątkowe puchary oraz dyplomy wręczali: przewodniczący Rady Gminy Garbatka-Letnisko Włodzimierz Mazur, sekretarz Gminy Garbatka-Letnisko Teresa Fryszkiewicz, dyrektor ZSS Agnieszka Babańca, wicedyrektor ZSS- Ewelina Piecyk-Kowalska, sensei Dariusz Szulc, sensei Adam Sochan, prezes NKSW Wulkan Andrzej Suwała.

Nad obsługą techniczną zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego: Waldemar Langa, Tomasz Krekora, Andrzej Baracz.

Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy, OSU!

Więcej zdjęć znajduje się na facebooku NKSW.

Wyniki:

Kat. Smerf dziewczęta:
1 miejsce - Hanna Ryczkowska (NKSW Wulkan)
2 miejsce - Ada Zawłocka (NKSW Wulkan)
3 miejsce - Amelia Grzeszczyk (NKSW Wulkan)

Kat. Dziecko młodsze dziewczęta:
1 miejsce - Oliwia Maj (NKSW Wulkan)
2 miejsce - Zuzanna Kozłowska (Łódź)
3 miejsce - Oliwia Bobowicz (Legionowo)

Kat. Dziecko dziewczęta:
1 miejsce - Hanna Waszkiewicz (Łódź)
2 miejsce - Nikola Kułaga (NKSW Wulkan)
3 miejsce - Hanna Głowacka (Łódź)

Kat. Dziecko starsze dziewczęta:
1 miejsce - Julia Kowalik (NKSW Wulkan)
2 miejsce - Klaudia Bartoszek (Łódź)
3 miejsce - Inga Gaweł (Rzeszów)

Kat. Młodzik dziewczęta:
1 miejsce - Natalia Marcinkowska (Łódź)
2 miejsce - Anna Żurek (Legionowo)
3 miejsce - Aleksandra Zankowska (Łódź)

Kat. Junior młodszy dziewczęta:
1 miejsce - Wiktoria Lęgas (Legionowo)
2 miejsce - Dominika Kwiatkowska (Legionowo)
3 miejsce - Zofia Arczewska (Legionowo)

Kat. Junior dziewczęta:
1 miejsce - Michalina Jenżak (NKSW Wulkan)
2 miejsce - Alicja Stencel (Legionowo)
3 miejsce - Martyna Skrzypczak (NKSW Wulkan)

Kat. Junior starszy dziewczęta:
1 miejsce - Małgorzata Sekuła (NKSW Wulkan)
2 miejsce - Olga Karaś (NKSW Wulkan)
3 miejsce - Julia Szreiter (Łódź)

Kat. Open dziewczęta:
1 miejsce - Justyna Jaworska (NKSW Wulkan)
2 miejsce - Kinga Krawczyk (NKSW Wulkan)
3 miejsce - Karolina Ignatowicz (Piotrków Trybunalski)

Kat. Smerf chłopcy:
1 miejsce - Oliwier Kobyłka (NKSW Wulkan)
2 miejsce - Jakub Deja (NKSW Wulkan)
3 miejsce - Mikołaj Rabenda (Łódź)

Kat. Dziecko młodsze chłopcy:
1 miejsce - Alexander Jabłoński (Łódź)
2 miejsce - Ksawery Woźniak (NKSW Wulkan)
3 miejsce - Mikołaj Wrona (NKSW Wulkan)

Kat. Dziecko chłopcy:
1 miejsce - Bartosz Banaś (NKSW Wulkan)
2 miejsce - Jakub Schab (NKSW Wulkan)
3 miejsce - Bartosz Gołąbek (NKSW Wulkan)

Kat. Dziecko starsze chłopcy:
1 miejsce - Adam Sochan (Łódź)
2 miejsce - Kamil Deja (NKSW Wulkan)
3 miejsce - Bartłomiej Orłowski (NKSW Wulkan)

Kat. Młodzik chłopcy:
1 miejsce - Wiktor Purgał (Piotrków Trybunalski)
2 miejsce - Aleksander Skłucki (Legionowo)
3 miejsce - Michał Rabenda (Łódź)

Kat. Junior młodszy chłopcy:
1 miejsce - Dominik Mizak (NKSW Wulkan)
2 miejsce - Kajetan Frątczak (Piotrków Trybunalski)
3 miejsce - Szymon Liszka (Tarnów)

Kat. Junior chłopcy:
1 miejsce - Jan Winiarski (Rzeszów)
2 miejsce - Eryk Bartczak (Rzeszów)
3 miejsce - Jakub Uzar (Tarnobrzeg)

Kat. Junior starszy chłopcy:
1 miejsce - Michał Cwil (NKSW Wulkan)
2 miejsce - Jakub Kułaga (NKSW Wulkan)
3 miejsce - Mateusz Tatarata (NKSW Wulkan)

Kat. Open chłopcy:
1 miejsce - Mariusz Fiet (NKSW Wulkan)
2 miejsce - Adam Suwała (NKSW Wulkan)
3 miejsce - Jakub Wnęk (Tarnów)

Kat. Open Seienchin:
1 miejsce - Gabriel Cwil (NKSW Wulkan)
2 miejsce - Katarzyna Klimowicz (NKSW Wulkan)
3 miejsce - Michał Miśkiewicz (NKSW Wulkan)

Klasyfikacja drużynowa:
1 miejsce - Nadwiślański Klub Sportów Walki „Wulkan"
2 miejsce - Łódzki Klub Oyama Karate „Neko"
3 miejsce - Mazowieckie Centrum Karate Legionowo

NKSW

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xxx
xxx 07.12.2016, 14:28
Fajne zawody!

Pozostałe