Bezpieczne Święta Bożego Narodzenia i Sylwester na terenie powiatu kozienickiego

  • 02.01.2017, 22:13
  • KPP Kozienice
Bezpieczne Święta Bożego Narodzenia i Sylwester na terenie powiatu kozienickiego… Pixabay
Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia i powitanie Nowego Roku przebiegły na terenie powiatu kozienickiego bardzo spokojnie i bezpiecznie. Podczas tych dni doszło do pięciu kolizji. Policjanci uniemożliwili jazdę jednemu nietrzeźwemu kierowcy. Zatrzymali osiem praw jazdy za wykroczenia. Na terenie całego powiatu można było zauważyć zwiększoną ilość patroli zarówno tych mundurowych, jak i po cywilnemu. Funkcjonariusze przez święta i Sylwester prowadzili wzmożone działania celem zapewnienia bezpieczeństwa.

Szczególne podziękowania należą się naszym mieszkańcom za wzięcie do serca licznych apeli i odpowiedzialne zachowanie, dzięki czemu tegorocznego Sylwestra możemy uznać za bardzo bezpiecznego.

Nie inaczej było także na naszych drogach. Tu również nie odnotowano poważniejszych zdarzeń, co najważniejsze nikt nie zginął, ani nie został poważnie ranny.

Dziękujemy także tym osobom, które nie będąc pewnym swojego stanu trzeźwości ,,odwiedziły” Komendę Powiatową Policji w Kozienicach i sprawdziły, czy mogą bezpiecznie wsiąść za ,,kółko”.

mł. asp. I. Tarczyńska

KPP Kozienice

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe