Częstował marihuaną - będzie mieć kłopoty

  • 26.01.2017, 17:57
  • KPP Zwoleń (A. Kołdej)
Częstował marihuaną - będzie mieć kłopoty Pixabay
Zwoleńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, któremu prokuratura postawiła zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających osobie małoletniej.

W  niedzielę, 22 stycznia do zwoleńskich policjantów dotarła informacja o 16-letniej mieszkance powiatu zwoleńskiego, która będąc pod wpływem alkoholu i środków odurzających została przewieziona do szpitala w Kozienicach.

Czynności podjęte w tej sprawie przez funkcjonariuszy pionu kryminalnego doprowadziły do ustalenia i zatrzymania 21-letniego mężczyzny z powiatu zwoleńskiego, który podczas sobotniej imprezy „poczęstował” małoletnią „skrętem” marihuany. Zatrzymany mężczyzna w dniu wczorajszym [25 stycznia – red.] został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Zwoleniu, gdzie usłyszał zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających osobie małoletniej.

Przestępstwo udzielania narkotyków osobie małoletniej zagrożone jest karą od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

KPP Zwoleń (A. Kołdej)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe