Dla osób nie zgadzających się z nowym podziałem na obwody szkolne oraz nową siecią szkół

  • 08.02.2017, 05:45
  • RED.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Grzegorz
Grzegorz 16.02.2017, 19:41
Złożyliśmy petycję do Urzędu Miejskiego w Kozienicach. Nie zgadzamy się z nowymi obwodami szkolnymi. Ale urzędnicy nie wiedzą, co mają teraz zrobić! Bo oczekiwali uwag do projektu nowych obwodów, a tu PETYCJA?! Może redaktor podpowie burmistrzowi Śmietance jak urząd ma postępować z petycją.
Rodzic
Rodzic 11.02.2017, 17:26
Jeśli ktoś postarał się o przygotowanie takiego dokumentu, to powinien dołożyć starań, aby nie było w nim błędów ortograficznych. Z wiedzą pedagogiczną w uzasadnieniu też nie najlepiej.
Józef
Józef 17.02.2017, 06:52
Rozumiem, że niektórzy zatrzymali się na poziomie ortografii j. polskiego z lat 80., ale mamy już 2017! Wiedza pedagogiczna też poszła do przodu. Oby to nie był głos "rozsądnego" pedagoga z naszych szkół, bo jak będzie (jest) naszej "chowanie młodzieży"?
Głos rozsądku
Głos rozsądku 09.02.2017, 14:02
Tylko co Pan Redaktor ma do zaproponowania? Dwie zmiany w PSP1 i PSP3 ? Zaproponujemy rodzicom by ich 7-letnie dzieci kończyły lekcje o 17.00?
rodzic
rodzic 10.02.2017, 10:31
Teraz też są dwie zmiany! I jakoś gmina nic nie robiła, aby to zmienić. Powołanie dwóch nowych podstawówek nie musi łączyć się przerzucaniem dzieci z jednej szkoły do drugiej. Można budować te podstawówki ewolucyjnie, aż do pełnej struktury.
Podatnik
Podatnik 08.02.2017, 19:57
a czemu nie ma petycji aby nie zamykać Gimnazjów
skabówka
skabówka 10.02.2017, 16:57
Bo gmina nic do tego nie ma. Gmina decyduje o obwodach szkolnych.
Rodzic
Rodzic 09.02.2017, 13:58
Jest - służę wzorem
http://referendum-szkolne.pl/w…

Pozostałe