Wysokie loty Jastrzębi z Głowaczowa

  • 08.03.2017, 01:11 (aktualizacja 08.03.2017, 01:42)
  • K.Wolski
Wysokie loty Jastrzębi z Głowaczowa K.Wolski
Sukcesy młodych piłkarzy z UKS Jastrząb Głowaczów, rocznik 2009. Korespondencja Krzysztofa Wolskiego, to jego syn Rafał właśnie w tym klubie rozpoczynał swoją karierę.

Właśnie wróciliśmy z Góry Kalwarii z MEDALAMI.!

Organizatorem turnieju była Korona Góra Kalwaria. Zespoły podzielono na 2.grupy. W grupie A znalazły się: Lechia Tomaszów II , KS Warka , Korona Góra Kalwaria, Błyskawica Warszawa, Mazowsze Grójec. Do naszej grupie, dużo silniejszej jak się później okazało,trafiły zespoły Lechii Tomaszów I, Energia Kozienice, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, UKS TKM.

Chłopcy we wszystkich spotkaniach zagrali  bardzo dobrze i odpowiedzialnie, zwłaszcza w defensywie. Trochę zabrakło szczęścia zwłaszcza w meczu z Lechią Tomaszów I .

Po tym spotkaniu wielu obserwatorów upatrywało w nas finalistę turnieju, obok faworyta jakim od początku była Lechia. Chłopcy krok po kroku realizowali ustalenia przedmeczowe i jak na wiek 8 lat , daje im to wysoką ocenę cech wolicjonalnych piłkarza.

W kolejnych spotkaniach grupowych padły następujące wyniki::  z Błyskawicą Warszawa 1-0, z Lechią I 0-1, z Pogonią Grodzisk 1-0, z Energią Kozienice 2-0.Wygrane sprawiły, że awansowaliśmy do Ligi Mistrzów , czyli 4 zespołów walczących o czołowe miejsca. W tej grupie chłopcy nadal nie odpuszczali i w każdym meczu mając świadomość o co walczą uzyskiwali wyniki , które pozwoliły im ostatecznie wywalczyć SREBRNE medale.

Wyniki w Lidze Mistrzów: z Lechią II 2-0, z Koroną Góra Kalwaria 1-0 i niestety z Lechią I ponownie nieznacznie ulegliśmy 0-1. Wielkie słowa uznania dla chłopaków. Po brązowych medalach w Kozienicach, kolejny sukces - jest dobrze. Na koniec okazało się , że miano najlepszego zawodnika trenerzy zespołów  uczestniczących w turnieju przyznali naszemu zawodnikowi Patrykowi Podymniakowi.

Takie wyniki to wspaniała promocja gminy Głowaczów aby je osiągać potrzebne jest nam wsparcie jakiego udziela nam Wójt Gminy Głowaczów Józef G. Małaśnicki. Dziękujemy za transport, który ułatwia nam udział w takich zawodach.

j

Końcowa kolejność :

1. Lechia Tomaszów I
2. UKS Jastrząb Głowaczów
3. Lechia Tomaszów II
4. Korona Góra Kalwaria
5. Energia Kozienice
6. Błyskawica Warszawa
7. KS Warka 
8. Mazowsze Grójec
9. Pogoń Grodzisk Mazowiecki
10. SNU Warszawa

Krzysztof Wolski

K.Wolski

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe