Zwoleń. Akcja „spoKREWnieni służbą”

  • 14.03.2017, 19:12 (aktualizacja 14.03.2017, 19:16)
  • KPP Zwoleń/ A. Kołdej
Zwoleń. Akcja „spoKREWnieni służbą” KPP Zwoleń
14 marca w Liceum Ogólnokształcącym w Zwoleniu odbyła się akcja „SpoKREWnieni służbą”, którą swoim patronatem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak. Akcja związana jest z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W zbiórkę krwi włączyli się zwoleńscy policjanci, strażacy, pracownicy nadleśnictwa, uczniowie LO w Zwoleniu oraz mieszkańcy powiatu zwoleńskiego.

W zbiórce wzięło udział 67 osób, w tym 40 osób oddało łącznie ponad 18 litrów krwi.

Służby mundurowe zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by krwi nigdy nie brakowało. Nieraz są świadkami wypadków. Wiedzą, że oddana krew ratuje czyjeś życie. Praca w Policji to służba dla społeczeństwa, dlatego też funkcjonariusze zwoleńskiej komendy chętnie włączyli się w zbiórkę krwi.

Pamiętajmy o tym, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym ratującym zdrowie i życie, darem!

KPP Zwoleń/ A. Kołdej

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe