Tiry pod nadzorem Policji i ITD

  • 20.03.2017, 13:16 (aktualizacja 20.03.2017, 13:20)
  • KPP Zwoleń/W. Kucharczyk
Tiry pod nadzorem Policji i ITD
17 marca na drogach krajowych 79 i 12 powiatu zwoleńskiego prowadzono działania Bezpieczny Transport – ADR. Policjanci ze zwoleńskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego w Radomiu prowadzili działania ukierunkowane na kontrolę pojazdów ciężarowych wykonujących transport drogowy, w szczególności przewóz materiałów niebezpiecznych.

Działania te ukierunkowane były przede wszystkim na ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy. W czasie prowadzonych działań funkcjonariusze szczególną uwagę zwracali na stan techniczny pojazdów, czasu pracy oraz stan trzeźwości kierowców. Skontrolowano 23 samochody ciężarowe, z czego cztery przewożące materiały niebezpieczne. Ujawniono dwa przypadki złego stanu technicznego pojazdów, zatrzymano dwa dowody rejestracyjne z zakazem kontynuacji dalszej jazdy. Nałożono kilka mandatów karnych.

To nie koniec działań Policji w tym zakresie, kolejne zostały już zaplanowane.

KPP Zwoleń/W. Kucharczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe