[Krótka piłka] Energia Kozienice - MKS Oskar Przysucha 1:2

• 01.04.2017, 13:58 (aktualizacja 01.04.2017, 14:07)
  • Red.
[Krótka piłka] Energia Kozienice - MKS Oskar Przysucha 1:2 red.
1 kwietnia kozieniccy piłkarze przegrali u siebie mecz z Oskarem Przysucha 1:2. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił w ostatniej minucie mieczu Andrzej Kalinka.

Kozieniczanie dobrze rozpoczęli mecz, później opuściła ich forma. Mocną stroną gry, mimo wyniku, była też obrona. Goście po prostu lepiej wykorzystywali swoje szanse. W pierwszej połowie pierwszego gola dla Oskara strzelił Grzegorz Obuch, a w drugiej połowie na 0:2 podwyższył stan Piskorz.

Wszystko wskazywało, że mecz zakończy się wynikiem 0:2. W samej końcówce meczu bramkarz Oskara - Mateusz Seta - sfaulował zawodnika Energii. Został za to ukarany czerwoną kartką. Sytuację wykorzystał Andrzej Kalinka zdobywając jedynego gola dla gospodarzy.