[Szybka piłka] Energia Kozienice - Proch Pionki 2:1

• 05.04.2017, 19:11 (aktualizacja 05.04.2017, 19:41)
  • Red.
[Szybka piłka] Energia Kozienice - Proch Pionki 2:1 red.
5 kwietnia miał miejsce mecz Energii Kozienice i Prochu Pionki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1.

Pierwszą bramkę strzelili już w 7 minucie spotkania piłkarze Prochu. Oskar Bawor wykorzystał  rzut karny. To podrażniło gospodarzy.  Więcej utrzymywali się przy  piłce, częściej oddawali strzały na bramkę przeciwnika. Na 1:1  wyrównał Wiktor Putin w 34 minucie meczu.

Decydującą bramkę zdobył w II połowie ( 59 min.) spotkania zawodnik Energii - Andrzej Kalinka. To już jego czwarte trafienie w sezonie, z czego drugie "główką". Tym samym Andrzej jewst kolejnmym przykładem piłkarza, że to nie wzrost decyduje o zdobywaniu bramek głową.

Walka była zacięta. Dochodziło do wielu sytuacji, w których nie jeden arbiter pokazał by żółte i czerwone kartki. Jednak sędzia spotkania Maciej Posuniak był w tej kwestii bardzo wyrozumiały.

Zawodnicy Energii nie rozpieszczali ostatnio kibiców. Czy zwycięstwo u siebie oznacza powrót do formy?