„Młodzież Zapobiega Pożarom” – Pionki 2017

  • 05.05.2017, 23:47
  • KP PSP Zwoleń
„Młodzież Zapobiega Pożarom” – Pionki 2017 KP PSP
Kacper Byzdra z Publicznego Gimnazjum w Przyłęku, zajął II miejsce w finale XL eliminacji województwa mazowieckiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom” w grupie szkół gimnazjalnych.

Zawody odbyły się w dniu 29 kwietnia 2017 r. w Ośrodku Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Pionkach. W eliminacjach uczestniczyła młodzież z 38 powiatów woj. mazowieckiego w trzech grupach wiekowych (szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne).

Powiat zwoleński reprezentowali zwycięzcy eliminacji powiatowych: Jakub Solecki z PSP Kazanów, Kacper Byzdra - PG Przyłęk oraz Adrian Choroś z ZSRT Zwoleń.

Kacper Byzdra będzie reprezentował nasz powiat i województwo w finale centralnym, który odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2017 r. w Krakowie.

Do finału awansowało dwóch pierwszych zawodników z każdej grupy wiekowej.

KP PSP Zwoleń

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe