Krzysztof Paduch - wirtuoz akordeonu

  • 14.12.2017, 22:54 (aktualizacja 15.12.2017, 08:44)
  • Admin admin
Krzysztof Paduch - wirtuoz akordeonu
Kolejny sukces młodego (11. lat) mieszkańca Zwolenia.

Równo rok temu na naszym portalu oraz na kanale TeLeOKO TV na YouTube zamieściliśmy informację o Krzysztofie oraz film z jakże ważnego wydarzenia w jego życiu. Krzysztof Paduch zajął wtedy  I miejsce w swojej kat. wiekowej na 24. Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu

(7-10 grudnia 2016 r.). film z tego występu (ponad 5 tys. wyświetleń!) tutaj::https://www.youtube.com/watch?v=7_X373yvMuE

Tym razem  został laureatem  I. miejsca i Grand Prix Festiwalu dla najlepszego akordeonisty solowego w XXIII Akordeonowych Słupeckich Spotkaniach Muzycznych (30.XI – 1.XII.2017r).

Cieszy fakt, że pomimo  młodego wieku (11 lat) zwoleński muzyk ciągle plasuje się wśród najlepszych akordeonistów sukcesywnie wygrywając kolejne konkursy i festiwale muzyczne.

Krzysztof Paduch jest uczniem Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie akordeonu nauczyciela Dariusza Figarskiego.

W styczniu tego roku Krzysztof Paduch wystąpił z sukcesami na I Ogólnopolskim Festiwalu Akordeonowym w Kielcach, gdzie zajął

I. miejsce w kategorii solowej i I. miejsce z zespołem „Akordeonowe Smyki” pod dyrekcją Andrzeja Humskiego z Zespołu Szkół Muzycznych.

 

 

Admin admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe