Głosuj na najlepszych w finale Enei Akademii Talentów

  • 18.12.2017, 13:28 (aktualizacja 19.12.2017, 09:00)
  • Admin admin
Głosuj na najlepszych w finale Enei Akademii Talentów
Głosowanie rozpoczęte!

Rozpoczęło się internetowe głosowanie na najlepszych uczniów oraz szkoły w finale Enei Akademii Talentów. Zwycięskie szkoły otrzymają od Fundacji Enea granty w wysokości 10 000 zł, uczniowie stypendia o wartości 3 000 zł. Głosy można oddawać do 7 stycznia.

W finałowym głosowaniu znalazły się 23 szkoły oraz 36 uczniów. Wśród nich są placówki i dzieciaki z dużych miast i małych miejscowości. Programem objęte zostały bowiem dzieci z obszarów, na których Grupa Enea jest szczególnie aktywna biznesowo. Przede wszystkim z województw północno-zachodnich Polski, a także okolic Kozienic, Połańca, Białegostoku i Łęcznej na Lubelszczyźnie.

Głosować można do 7 stycznia za pośrednictwem strony www.enea.pl/pl/akademiatalentow. Internauci wybiorą osiem szkół oraz sześciu uczniów. Do grona stypendystów Fundacji Enea dołączą również najlepsi, wybrani przez Jury. W sumie nagrodzonych zostanie do 24 uczniów. Ogłoszenie wszystkich wyników będzie miało miejsce 10 stycznia. Przyznane finansowanie, szkoły wykorzystają na realizację zaproponowanych inicjatyw, uczniowie na rozwój swoich pasji i umiejętności.

Gorąco zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, zapoznania się z projektami szkół i uczniów oraz głosowania na najlepsze. Wybór nie jest łatwy, ale naprawdę warto poświęcić odrobinę swojego czasu i dać dzieciakom oraz szkołom szansę. Każdy może wskazać swojego faworyta, któremu Fundacja Enea pomoże zrealizować marzenie – mówi Joanna Sobótka z biura Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Enei.

W naszym regionie do finałów awansowało 4 szkoły oraz dwoje uczniów, Głosować można tylko raz, na konkretną szkołę i/lub ucznia

Tutaj linki do głosowania na: 

- Gabrielę, Wiktorię Wojcieszek - jej pasją jest rysowanie : kliknij

- Krzysztofa Paducha- wirtuoza akordeonu ze Zwolenia: kliknij

oraz szkoły:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. bp. Jana Chrapka w Świerżach Górnych, Świerże Górne :  kliknij

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Bartosza Głowackiego w Brzózie, Brzóza:   kliknij

Publiczna Szkoła Podstawowa w Sycynie, Sycyna :    kliknij

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Opactwie, Opactwo  kliknij

 

Organizatorami akcji są Fundacja Enea oraz Enea SA. Patronat honorowy objęli: Minister Edukacji Narodowej, Rzecznik Praw Dziecka, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, Zachodniopomorski Kurator Oświaty, Świętokrzyski Kurator Oświaty, Podkarpacki Kurator Oświaty, Lubuski Kurator Oświaty oraz Lubelski Kurator Oświaty.

Admin admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kozieniczanka
Kozieniczanka 18.12.2017, 18:44
Witam, kiepsko, ze nie podaliście linka do strony dziewczynki z gimnazjum w Kozienicach, która tez startuje w konkursie. Cudze chwalicie a swego nie znacie;)

Pozostałe