WOŚP gra po raz 26.

  • 13.01.2018, 11:18 (aktualizacja 16.01.2018, 23:01)
  • Admin admin
WOŚP gra po raz 26. 26 FINAŁ WOŚP
26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

- W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP - Wybór celu Finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć Zarząd naszej Fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować. A to nie jest łatwe – wszyscy zwłaszcza w ostatnich dniach widzimy, z jak wieloma bolączkami boryka się dziś cały system ochrony zdrowia w Polsce – dodaje Prezes Zarządu Fundacji.

Wolontariusze z puszkami obecni będą już od rana na ulicach wielu miejscowości w regionie. Odbędzie się ponadto wiele imprez, z różnych względów: (politycznych, wątpliwości związanych z rozliczaniem kosztów) będzie ich jednak nieco mniej niż w latach ubiegłych.

Kozienice - zob. plakat, Pionki - koncert w MOK-u od godz. 16.00

WARKA:

Niedzielny finał 14 stycznia rozpoczniemy na sportowo! W Warce przy moście samochodowym odbędzie się Bieg Morsa! Ogólnopolską akcję biegu „Policz się z cukrzycą” Warka postanowiła zakończyć wspólną kąpielą w Pilicy z Wareckimi Morsami. Start o godz. 9.

Od godz. 12 zapraszamy do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Warce (dawniej gimnazjum). Tam właśnie odbędą się główne finałowe działania. O 12:00 rozpocznie się bal przebierańców dla dzieci. Wśród atrakcji: dmuchańce, animatorzy, zabawy, malowanie buziek i wiele, wiele karnawałowego szaleństwa! Wśród atrakcji dodatkowo pojawią się: fotobudka, granie w planszówki, mini sesje zimowe, stół do piłkarzyków, pokaz pierwszej pomocy.

Każdy finał WOŚP to wielkie muzyczne wydarzenia. Również na scenie w Warce nie zabraknie muzycznych i tanecznych wrażeń. Jak będzie wyglądał finał na scenie?

14:00 – trening Zumby z Karoliną Skibą i Oskarem Bogumiłem

14:45 – Pokaz pierwszej pomocy

15:15 – Maraton Zumby z Martyną Sitarek

16:15 – Występ taneczny grupy Dancing Kids

16:25 – On the Wings

17:00 – Występ taneczny grupy Dancing Kids

17:10 – Bez Cienia Ciszy

18:00 – DJ PatoLogic & Kudłaty Sound System

19:00 – Zespół Retro

O godz. 20:00 zapraszamy przed Dworek na Długiej, gdzie odbędzie się spektakularne „Światełko do nieba”. Tradycyjnie obejrzymy pokaz fajerwerków oraz wspaniały pokaz świateł.

W dniu finału można także odwiedzić salę zabaw dla dzieci „Galaktyka Uśmiechu” (Warka, ul. Spółdzielcza 7) . Cały dochód ze sprzedaży biletów zasili konto WOŚP.

Dodatkowo Warecki Sztab WOŚP prowadzi zbiórkę w formie licytacji ciekawych przedmiotów. Zachęcamy do udziału w aukcjach.

/ INFO ZA: WARKA24.PL/

Admin admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ewa
Ewa 14.01.2018, 08:57
Idealne podsumowanie działalności rodziny owsiaka:
http://www.kontrowersje.net/sp…
https://www.youtube.com/watch?…
http://www.kontrowersje.net/ow…
Ten co wrzuca
Ten co wrzuca 23.01.2018, 14:42
Bzdury, czegoś durniejszego w życiu nie widziałem. tym bardziej, że tego typu zdjęcia zawierające wycinki jakiś rozliczeń można sobie edytować dowolnie na potrzeby poparcia takich kłamstw. Nie chcesz to nie wpłacaj i lecz się na zachodzie.

Pozostałe