Tir wjechał do rowu

  • 19.01.2018, 09:55
  • Admin admin
Tir wjechał do rowu
Wróciła zima – trudne warunki na drodze, apelujemy o ostrożność.

   W czwartek wieczorek pojazd ciężarowy wjechał do rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozważną i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do zmieniających się często warunków atmosferycznych.

Wczoraj ok. godz. 21 w miejscowości Mniszek na drodze krajowej nr 12 kierujący pojazdem ciężarowym stracił panowanie nad autem. . Pojazd przewożący przesyłki kurierskie wywrócił się w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 31-letni mieszkaniec Łodzi, który kierował autem został ukarany mandatem karnym.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozważną i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do zmieniających się często warunków atmosferycznych.

Pamiętajmy, że jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych w okresie zimowym jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. W trudnych warunkach, przy śliskiej nawierzchni radzimy jechać zdecydowanie wolniej oraz zachowywać bezpieczną odległość od pojazdu poprzedzającego.

Justyna Leszczyńska

KMP Radom

Admin admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe