OKO na Pionki: W Pionkach nie może być nudno

  • 03.03.2018, 10:36 (aktualizacja 03.03.2018, 11:25)
  • Admin admin
OKO na Pionki: W Pionkach nie może być nudno
Burmistrz Zawodnik nie zwalnia tempa, co i rusz przedkłada Radzie nowe projekty uchwał, po czym je wycofuje. Na kolejnej sesji ponownie je zgłasza i znowu wycofuje. I tak w "koło Macieju"

Na nieszczęście dla burmistrza ponownie uruchomiła swój portal ripostapionki.pl  - nasz partner medialny, znany z publikacji wielu, niewygodnych dla władzy informacji i  krytycznych ocen jej postępowania. Zawodnik niejednokrotnie pomawiał i obrażał Ripostę. Robił to i nadal  to czyni również wobec  naszej redakcji. W swej rozpaczy i bezsilności udał się nawet do naszego diecezjalnego Biskupa ze skargą na rozdawanie OKA pod jedną z pionkowskich świątyń. Bidulek nie został wszak należycie wysłuchany, pewnikiem teraz z apelacją pojedzie do samego Prymasa. Tym razem skarżyć nie na prowincjonalnego proboszcza ale wysoko postawionego hierarchę kościelnego.

Zapraszamy na stronę Riposty ,  a także prezentujemy posty filmowe zamieszczone na stronie facebookowej Miasto Pionki,

pierwszy z nich dotyczy budowy stadionu, drugi ostatniej sesji Rady Miejskiej.

Edmund Kordas

tu kliknij: stadion

Sesja: tu kliknij

Admin admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pionkowianin
Pionkowianin 07.03.2018, 13:31
Nie poszli ludzie na referendum i to był błąd. Jeszcze trzeba się przemęczyć te kilka miesięcy i podziękować gościowi już na zawsze.
Guli
Guli 08.03.2018, 14:27
Myślę, że ludzie, tak jak cztery lata temu podejmą mądrą decyzję i cieszę się, że nie chcieli wikłać się w referendalną awanturę.
koko
koko 06.03.2018, 13:16
Jak również znany z niepublikowania niewygodnych dla siebie informacji.

Pozostałe