Restauracja w Warszawie, którą warto odwiedzić

  • 15.10.2020, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Restauracja w Warszawie, którą warto odwiedzić
Najlepsze restauracje oferują gościom całą paletę przeżyć. Od niesamowitych i nowatorskich smaków, po najlepsze alkohole i klimatyczny wystrój. Taką właśnie restauracją jest zlokalizowana w warszawskim Śródmieście Mokotowska 69. Restauracja ta to jedno z ciekawszych miejsc do odwiedzenia ma mapie stolicy. Czym dokładnie wyróżnia się ten lokal?

Smaki z całego świata

Dobra knajpa to przede wszystkim smaki, które będą wyróżniały ją wśród wielu innych miejsc i będą ciekawym doświadczeniem zarówno dla krytyków kulinarnych, jak i wszystkich gości. Dobra restauracja serwuje potrawy pełne duszy, przyrządzone z wysokiej klasy produktów, o ciekawym wykończeniu i niesamowitej historii. W Mokotowskiej 69 zasmakujemy zarówno znanych i lubianych dań z polskiej kuchni, w nowoczesnym wydaniu, a także wielu dań z owocami morza w roli głównej. Koronnym klejnotem Mokotowskiej 69 są jednak steki. W restauracji Andrzeja Rudnickiego-Sipayłły serwuje się steki z najlepszej na świecie wołowiny: amerykańskiego black angus z certyfikatem USDA prime beef, japońskiej wołowiny Tajima gyu, szkockiego angusa z Aberdeen, czy wołowiny „kobe style” klasy 5. To dzięki wyjątkowej klasie tych mięs pochodzących z całego globu szef kuchni, Kamil Kosnowski, jest w stanie stworzyć niepowtarzalne smaki na talerzu, które zadowolą podniebienia każdego znawcy wołowiny. 

Szeroki wybór win

Oprócz wyjątkowego jedzenia, Mokotowska 69 winem stoi i każdego wielbiciela tych trunków kusi swoim szerokim wyborem alkoholi z całego świata. W karcie restauracji znajdziemy wiele win komplementujących serwowane dania, pochodzących z Chille, Argentyny, Francji, Australii, Hiszpanii czy Stanów Zjednoczonych. Taki wybór gwarantuje, że każdy znajdzie swój ulubiony trunek – wyszkolona obsługa pomoże nam wybrać najlepsze wina do naszych dań. Dzięki temu doświadczenie jedzenia w Mokotowskiej jest czymś, co warto przeżyć samemu.

Wyjątkowy klimat restauracji

Restauracja Mokotowska 69 to nie tylko pyszne jedzenie i szeroki wybór win. To także elegancja w wystroju i klimacie wnętrza. Ta restauracja to idealne miejsce na świętowanie ważnych okazji w życiu, takich jak urodziny czy rocznica. To także świetne miejsce na biznesowe spotkanie z kontrahentami z całego świata. Jedzenie i świetnie operujący personel sprawiają, że Mokotowska od trzech lat znajduje się w prestiżowym przewodniku The Michelin Guide, jako jedna z najlepszych restauracji w Polsce. Mokotowska 69 oferuje również swoje usługi cateringowe, tak że nasze przyjęcia również może uświetnić wyjątkowe jedzenie z najwyższej półki. Przekonaj się o tym sam i wybierz się do Mokotowskiej 69 na warszawskim Przedmieściu.

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: