Gdzie w Warszawie zorganizować urodziny dla dzieci?

  • 04.05.2021, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Gdzie w Warszawie zorganizować urodziny dla dzieci?
Urodziny dla dzieci, by były niezapomniane i długo wspominane przez wszystkich małych uczestników, powinny mieć specjalną oprawę. To tylko jeden, szczególny dzień w roku, dlatego warto zaplanować dla swojego malucha coś naprawdę wyjątkowego. Coraz popularniejsze stają się imprezy dla dzieci - urodzinowe lub z innych okazji - w wynajętych salach zabaw lub parkach trampolin. Na mapie Warszawy takim miejscem jest AIRO, czyli Park Trampolin i Sala Zabaw Space Kids.

Gdzie zorganizować urodziny dla dzieci, by były niezapomniane?

Urodziny dla dzieci można zorganizować w domowym zaciszu. Nie każdy ma jednak warunki oraz przestrzeń, by zaprosić do siebie kilku czy kilkunastu małych uczestników zabawy. Poza tym urodziny dla dzieci we własnym mieszkaniu to mnóstwo przygotowań i dekorowania, a później także długie i mozolne sprzątanie. Wielu rodziców chętnie oddaje organizację urodzin dla dzieci firmom, które się w tym specjalizują. Niezapomnianych wrażeń dostarczy impreza tematyczna w sali przywołującej motyw, którego solenizant jest wielkim fanem. Dinozaury, kosmos lub postać z ulubionej bajki mogą być punktem wyjścia w poszukiwaniach odpowiedniego miejsca na taki event. 

Urodziny dla dzieci w Warszawie

Gdzie zorganizować urodziny dla dzieci w Warszawie? Jedną z odpowiedzi na to pytanie jest AIRO, czyli Park Trampolin i Sala Zabaw Space Kids. Miejsce to jest zlokalizowane przy ulicy Łopuszańskiej 22. Mali goście mogą bawić się w jednej z czterech salek, urządzonych w stylistyce pozaziemskich podróży i kosmosu. Do wyboru są także inne, dodatkowe motywy, takie jak czary i magia, superbohaterowie, poszukiwanie skarbu czy gwiazdy disco. Wybrać można także spośród 3 pakietów, różniących się od siebie liczbą atrakcji. Im wyższy pakiet, tym więcej otrzymuje solenizant i pozostali uczestnicy (w tym także rodzice). Podstawa, dostępna w każdym pakiecie, to salka na wyłączność, 2 godziny na sali zabaw, poczęstunek i napoje oraz upominek dla jubilata. W wyższych pakietach znajduje się np. opiekun urodzin czy wejście na park trampolin z trenerem.

Inne imprezy dla dzieci

Urodziny nie są jedyną okazją, kiedy można świętować z maluchem ważne wydarzenie. Inne sytuacje, które warto uczcić, to np. imieniny, Dzień Dziecka, debiut w przedszkolu lub szkole, pasowanie na ucznia, powrót do zdrowia po chorobie. Wielu rodziców nie ma czasu, by zorganizować przyjęcie. Specjalnie dla nich firmy wyspecjalizowane w eventach dla najmłodszych przygotowały kompleksową ofertę, w której jest dosłownie wszystko, by imprezy dla dzieci były udane i niezapomniane. Warto oddać to w ręce specjalistów, a zaoszczędzony tym sposobem czas spędzić ze swoim dzieckiem. 

Imprezy dla dzieci w Warszawie

AIRO, poza urodzinami, organizuje także inne imprezy dla dzieci w Warszawie. Ogromnym atutem tego miejsca jest park trampolin, w których maluchy - pod okiem animatora lub trenera - oddadzą się beztroskiej zabawie. Na trampolinach mogą się bawić wszystkie dzieci, które ukończyły 4. rok życia. Salki zabaw, urządzone w pozaziemskim, kosmicznym klimacie, spodobają się zarówno dziecku z wczesnej podstawówki, jak i starszemu. By zorientować się w dostępności terminów sali zabaw, najlepiej uzupełnić formularz kontaktowy na stronie AIRO lub zadzwonić. 

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: