Gadżety reklamowe z nadrukiem – oryginalne czy praktyczne?

  • 29.09.2021, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Gadżety reklamowe z nadrukiem – oryginalne czy praktyczne?
Nie ulega wątpliwości, że gadżety reklamowe są świetnym, ciekawym sposobem na wypromowanie firmy, zwrócenie uwagi na nią przez potencjalnych klientów. Akcesoria reklamowe często zamawia się po to, by klienci mieli z Twoją firmą wyłącznie pozytywne skojarzenia w postaci ciekawych, interesujących produktów do użytku domowego czy innych gadżetów biurowych, podróżniczych, kuchennych. Jednak właściciele firm zawsze na początku zadają sobie pytanie, czy lepiej postawić na akcesoria oryginalne czy praktyczne?

Oryginalne akcesoria reklamowe

Parasole reklamowe należą do jednych z większych oraz bardziej oryginalnych gadżetów reklamowych, jakie można zamówić dla swojej firmy. Są świetnym rozwiązaniem dla stref, w których przebywają klienci. Chronią ludzi przed deszczem czy przed ostrym słońcem. Dodatkowym ich atutem jest fakt, iż mają dość sporą powierzchnię na reklamę. Wystarczy dokładnie przemyśleć sprawę i spojrzeć na to, jak bardzo są popularne. Duża powierzchnia pozwala na zobaczenie logo firmy z daleka. Gadżety reklamowe z nadrukiem, takie jak parasole to rewelacyjne rozwiązanie dla firm, które oferują zimne napoje, letnie przekąski bądź ciekawe atrakcje w kurortach wypoczynkowych.

Praktyczne gadżety reklamowe z nadrukiem

Choć oryginalne gadżety mogą być strzałem w dziesiątkę, ich wykorzystanie wymaga dokładnego przemyślenia. Wiele firm jednak od razu stawia na sprawdzone, praktyczne gadżety, które z pewnością przydadzą się każdemu potencjalnemu klientowi czy kontrahentowi, który zawita w skromne progi Twojego przedsiębiorstwa.

Długopis należy do jednych z najchętniej wybieranych gadżetów. Nic w tym dziwnego – każdy z nas potrzebuje go od czasu do czasu, by zapisać wizytę u lekarza, numer do nowo poznanego kolegi czy zrobić listę zakupów. Obecnie jednak długopisy wcale nie muszą być zwyczajne. Ekologiczny boom sprawił, że obecnie królują długopisy drewniane, nie metalowe ani plastikowe.

Kubek to kolejny gadżet, którym nie pogardzi żaden z nas. Herbata, kawa, inne napoje – do tego potrzebujemy naczynia, czyli zazwyczaj kubka. Przedsiębiorcy często jednak stawiają na kubki termiczne, w których można przynieść ciepłą kawę z domu do pracy lub wybrać się wraz z nimi na spacer lub dłuższą wycieczkę. Kubki są wspaniałymi gadżetami z nadrukami, na których znaleźć się może wiele, od logo Twojej firmy, po charakterystyczny dla Twojego biznesu cytat czy motywujące do działania motto. Poza kubkami, biznesmeni chętnie sięgają również po breloki, smycze czy notesy.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: