Depilacja laserowa – czy warto?

  • 03.11.2021, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Depilacja laserowa – czy warto?
Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z depilacji laserowej? Aby odpowiedzieć na to pytanie, w pierwszej kolejności musisz dowiedzieć się, na czym polega ten zabieg i jakie są jego wady oraz zalety.

 

  1. Co to jest depilacja laserowa?
  2. Zalety depilacji laserowej
  3. Light Sheer DUET – innowacyjny laser medyczny

Nie lubisz tradycyjnej metody usuwania włosków z nóg? Masz problem z podrażnieniami po każdym domowym sposobie usuwania zbędnego owłosienia? Sprawdź, czym jest depilacja laserowa! To skuteczny sposób pozbywania się owłosienia z całego ciała, sprawiający, że nasze ciało długo pozostaje gładkie.

Co to jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to zabieg usuwania zbędnego owłosienia. Do usuwania włosków wykorzystuje się wiązkę lasera, który przenika w głąb skóry i skutecznie niszczy macierz naszego włosa. Lasek działa tylko i wyłącznie na cebulki, które są w danym momencie w fazie wzrostu. Dlatego jeden zabieg nie wystarczy to całkowitego usunięcia zbędnego owłosienia – należy umówić się na kilka wizyt.

Jeśli interesuje Cię depilacja laserowa, sprawdź ofertę na stronie https://nylasercenter.com.pl/oferta/lightsheer-duet-laserowe-usuwanie-owlosienia-warszawa/, gdzie znajdziesz informacje również na temat innowacyjnego lasera medycznego, który jest wykorzystywany przy zabiegu.

Zalety depilacji laserowej

Do zalet precyzyjnej depilacji klientki zaliczają przede wszystkim trwałość laserowego usuwania zbędnego owłosienia. Metoda ta nie tylko jest skuteczna, ale również spowalnia odrastanie włosków na naszym ciele. Dodatkowo laserowa depilacja zmniejsza ryzyko powstawania po goleniu podrażnień. Depilacja laserowa to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy.

Light Sheer DUET – innowacyjny laser medyczny

Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi usuwania zbędnego owłosienia za pośrednictwem medycznego lasera Light Sheer DUET. To urządzenie stosowane zarówno w medycynie ogólnej, jak i w medycynie estetycznej. Chociaż sam laser został wyprodukowany już w 2009 roku, to do dziś uważa się go za bardzo skuteczne urządzenie. Producent stale go rozwija, dodając na przykład technologię zasysania czy powiększając okienko zabiegowe.

Do zalet urządzenia Light Sheer DUET zalicza się – oprócz wysokiej skuteczności – krótszy czas zabiegu w przeciwieństwie do innych laserów. Są jednak pewne przeciwwskazania, jeśli chodzi o depilację laserem Light Sheer DUET. Przede wszystkim nie zaleca się stosować urządzenia przy rudych, siwych lub włosach blond. Zabieg nie zostanie wykonany także, gdy klienta jest w ciąży.

Zaleca się także, by przynajmniej miesiąc przed zabiegiem, zaprzestać stosować depilację woskiem, pęsetą, mechanicznym depilatorem. Na tydzień przed depilacją laserową powinniśmy odstawić kremy do depilacji oraz peelingi do ciała. Dwa tygodnie przed zabiegiem możemy wziąć ostatni antybiotyk lub inne leki światłouczulające. Bielactwo, podobnie jak różne choroby skóry i aktywne infekcje mogą także być pewnym ograniczeniem. Więcej informacji na temat przeciwwskazań znajdziesz na wspomnianej wyżej stronie. Koniecznie zapoznaj się z nimi, jeśli planujesz wybrać się na zabieg laserowego usuwania owłosienia. Jeżeli nie masz pewności, czy światło lasera wykorzystywane do trwałej depilacji laserowej będzie dla ciebie odpowiednim wyborem, zapytaj pracownika kliniki o depilację laserową. Dowiesz się wówczas jak działa light sheer desire i dlaczego depilacja laserowa lightsheer duet cieszy się stale rosnącą popularnością. Warto również zwrócić uwagę na to, że sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: