Profesjonalne kursy języków obcych w biznesie

  • 29.08.2022, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Profesjonalne kursy języków obcych w biznesie
Wszystko w jednym miejscu Górna stopka strony zawiera krótkie i zwięzłe menu, które przekierowuje użytkownika do takich podstron, jak "Home" (czyli strona główna), "Oferta", "Blog", "Kontakt" oraz "O Nas". To najważniejsze sekcje całej strony internetowej, które użytkownik może w prosty i szybki sposób znaleźć. Dzięki temu nie musi poświęcać zbyt dużej ilości czasu na wyszukiwanie potrzebnych informacji. Tak stworzone menu sprawia, że użytkownik chętniej pozostaje na stronie internetowej.

Ruchome menu, które znajduje się niżej, zawiera trzy najciekawsze podstrony/artykuły. Użytkownik może w prosty sposób dowiedzieć się, na co warto zwrócić najwięcej uwagi i dlaczego warto zostać klientem Language Business. 

Kursy językowe Language Business

Następna sekcja strony zawiera przydatne informacje dla potencjalnego klienta. Może on dowiedzieć się, dlaczego warto wybrać właśnie Language Business do doskonalenia swoich umiejętności językowych oraz poszerzenia wiedzy z biznesowego języka obcego. Informacje zwierają najważniejsze aspekty dla potencjalnego kursanta: języków uczą wykwalifikowaniu lektorzy z 20-letnim doświadczeniem oraz metodycy nauki, znający się doskonale na technikach nauki oraz skutecznym zdobywaniu wiedzy. Przeszkolili oni wielu kursantów, którzy pracują w przeróżnych branżach.

Biznesowy angielski - dlaczego warto?

W następnej sekcji użytkownik dowiaduje się, dlaczego warto wziąć udział w kursie języka angielskiego. Oferta firmy zawiera angielski online dla firm Languagebusiness. Proponują oni także zajęcia stacjonarne. Lektorzy uczą praktycznego angielskiego, który przydaje się zarówno w pracy, jak i w życiu. Przeszkoleni w Language Business pracownicy potrafią podejmować rozmowy z innymi pracownikami z całego świata nie tylko na tematy biznesowe, ale także codziennie, np. zainteresowania. 

Language Business to:

  • zajęcia z lektorem (online lub stacjonarne),
  • dedykowana aplikacja (7 poziomów nauki, ponad 300 gotowych lekcji),
  • audyty z postępów językowych. 

Takie połączenie metod pozwala na naukę samodzielnego zdobywania wiedzy oraz doskonalenia umiejętności pod okiem doświadczonego lektora. 

Firma Language Business składa się z 50 lektorów uczących 12 języków. Ich szkolenia z powodzeniem ukończyło już 10000 kursantów. Language Business oferuje elastyczną ofertę oraz korzystne ceny. Przekładają się one na zdobycie praktycznych umiejętności, które podniosą kompetencje poszczególnych pracowników. 

U dołu strony znajduje się mapa, dzięki której można łatwo zlokalizować firmę Language Business. 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: