Drink bar w Warszawie

  • 21.09.2022, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Drink bar w Warszawie
Na rozrywkowej mapie stolicy pojawia się coraz więcej interesujących miejsc, przyciągających do siebie młodych, pragnących czerpać z życia pełnymi garściami, nieznoszących nudy ludzi. Jakiś czas temu szeregi zasilił kolejny lokal, obok którego zdecydowanie nie można przejść obojętnie. To stworzony z myślą o miłośnikach orientu, pozwalający porwać się bajkowej atmosferze drink bar. Warszawa jest miastem wielkich potrzeb, które właśnie w tym miejscu będą mogły zostać zaspokojone.

Gdzie na drinka w Warszawie?

NAR to bar, który oferuje kartę bogatą w wyborne koktajle craftowe oraz kilka lubianych przez wszystkich klasyków. W tworzeniu drinków pomagają specjaliści z Bartenders For You

-    prawdziwi pasjonaci niezwykle zaangażowani w to, co robią. Przygotowywane z pieczołowitością syropy i bittersy do drinków na pewno znajdą uznanie nawet najbardziej wymagających gości. Sekretem tworzonych tutaj napojów oraz dań są zawsze świeże, starannie dobierane składniki. Oprócz baru zarówno młodzi Warszawiacy, jak i spragnieni rozrywki turyści mogą liczyć na pyszne jedzenie. Potrawy prosto z grilla, poruszające podniebienie desery, a także dania wegańskie i wegetariańskie z pewnością umilą chwile spędzone w niezwykle klimatycznych wnętrzach.


Najlepsza w stolicy fajka wodna

NAR to nie tylko kultowa restauracja i doskonały drink bar, ale również wyjątkowa fajka wodna. Warszawa jest miastem wielkich możliwości, dlatego młodzi ludzie nastawieni na rozrywkę w samym centrum stolicy mogą liczyć także na wysokiej jakości shishę. Łatwość palenia, wyjątkowo miły dym, który nie drapie w gardło, pełnia smaku oraz długi czas palenia sprawiają, że dzięki shishy wraz z przyjaciółmi bez opuszczania miasta można przenieść się do skąpanej w słońcu Turcji i poczuć niezwykły klimat tego miejsca.

NAR eventy w Warszawie

NAR nieustannie otwiera się na rosnące potrzeby swoich gości. Właśnie dlatego oferuje również możliwość zorganizowania wyjątkowego eventu o charakterze zawodowym lub
 
rodzinnym. Istnieje możliwość wynajęcia lokalu na wyłączność, zarezerwowania stolika dla grupy, zorganizowania zamkniętego eventu lub przygotowania imprezy niespodzianki. Ciekawie zaaranżowana przestrzeń, niezwykła atmosfera, którą czuć w powietrzu już od progu, przyjemnie łechcący nozdrza zapach fajki wodnej, a także wybornych potraw przygotowywanych przez najlepszych kucharzy - to wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Jeżeli zastanawiasz się, gdzie na drinka w Warszawie, warto poznać bliżej ten nietuzinkowy drink bar znajdujący się w Elektrowni Powiśle, aby wracać do niego częściej.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: