Ploter laserowy CO2

  • 29.04.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Ploter laserowy CO2
Plotery laserowe wykorzystywane są do wielu prac. W dzisiejszych czasach coraz więcej firm poligraficznych, reklamowych i produkcyjnych decyduje się na zakup tego typu urządzeń. Najbardziej popularną grupą wśród opisywanego sprzętu są plotery laserowe CO2. Znajdują one szerokie zastosowanie, a ich cena z czasem spada. Dlatego interesuje się nimi coraz więcej polskich przedsiębiorców.

Ploter laserowy CO2 – do czego służy?

Ploter laserowy CO2 wykorzystuje się do precyzyjnego i szybkiego cięcia oraz znakowania materiałów. Urządzenie pozwala na pracę z wieloma tworzywami sztucznymi, takimi jak skóry, drewno, sklejki, tekstylia, gumy, laminaty. Ponadto dzięki niemu możliwe jest znakowanie twardszych materiałów jak granit, szkło, marmur, a nawet metale. Ploter laserowy CO2 jest zaprojektowany zgodnie z najnowszą technologią, dzięki której możliwe jest wykonywanie bardzo precyzyjnego znakowania, nawet najbardziej skomplikowanych wzorów, tekstów i rysunków, na niemal każdym materiale. Te maszyny także świetnie sobie radzą z precyzyjnym grawerowaniem bardzo małych elementów.

Ploter laserowy CO2 może być użyty między innymi do wykonywania:

     pieczątek

     tabliczek na drzwi

     wycinania i grawerowania drewna, tekstyliów

     tworzenia makiet 3D

     znakowania gadżetów marketingowych

     wycinania wzorów z papieru

     wyrobu breloczków, opakowań

Dobierz ploter do swoich potrzeb

Ploter laserowy CO2 może mieć różne parametry. W zależności od potrzeb, odpowiednie urządzenie znajdą zarówno osoby prywatne, mali przedsiębiorcy, jak i wielkie firmy produkcyjne. Plotery dostępne są w wielu formatach stołów roboczych, mogą mieć różną moc pracy. Przed zakupem sprzętu warto przeanalizować swoje potrzeby, jak i oczekiwania względem maszyny. Warto mieć na uwadze fakt, że nie będzie to zakup tani, dlatego trzeba go zoptymalizować.

Nasze plotery są bardzo funkcjonalne

Plotery oferowane przez naszą firmę są dość proste w obsłudze. Ich oprogramowanie także nie jest skomplikowane. Co ważne, jest ono kompatybilne z wieloma popularnymi programami do grafiki wektorowej. Oprogramowania CAD, Adobe, jak i CorelDraw, świetnie współpracują z urządzeniami.  Interfejs również jest bardzo intuicyjny i każdy poradzi sobie z jego obsługą. Oferowane przez nas plotery mają wiele dodatkowych funkcjonalności. Warto wspomnieć chociażby o grawerze ze stożkiem, możliwości grawerowania zdjęć, czy nestingu.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: