Prawo jazdy kategorii C i E – podnieś swoje kwalifikacje

  • 29.10.2019, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Prawo jazdy kategorii C i E – podnieś swoje kwalifikacje
W czasach, gdy prawo jazdy kategorii B ma prawie każdy, umiejętność prowadzenia pojazdów ciężarowych oraz przyczep jest dużym atutem, docenianym przez pracodawców i otwierającym nowe możliwości zawodowe. Zobacz, jaki kurs warto wybrać, aby zdobyć te cenne kompetencje.

Gruntowne przygotowanie teoretyczne – podstawa dla dobrego kierowcy

Bez opanowania wiedzy o zasadach odpowiedniej, bezpiecznej jazdy, obowiązujących przepisach i znakach oraz właściwych zachowaniach w sytuacjach ryzykownych, nie sposób właściwie przygotować się do prowadzenia pojazdu. Teoria ma bowiem bezpośrednie przełożenie na praktykę. Kierowca, który jej nie zna, nie poradzi sobie na drodze. W przypadku szkoleń na prawo jazdy kategorii C i E kursant utrwala wiedzę teoretyczną zdobytą na wcześniejszych etapach kształcenia. W tym celu OSK Efekt zapewnia uczestnikom prowadzonych przez ośrodek zajęć, możliwość konsultacji z doświadczonymi wykładowcami, którzy udzielają przydatnych wskazówek, tłumaczą zawiłości przepisów oraz podają ich praktyczną interpretację, co może być przydatne w razie nieprzewidzianych zdarzeń na trasach czy problemów z innymi uczestnikami ruchu. W efekcie kursant otrzymuje konkretne informacje, które możne wykorzystać w praktyce.

 

Praktyczny kurs prowadzenia pojazdów wielkogabarytowych – przepustka do nowych możliwości

Kurs praktyczny na prawo jazdy kategorii C i E powinien być nastawiony na rozwijanie umiejętności panowania nad samochodem ciężarowym i przyczepą, techniki ich prowadzenia oraz sprawnego wykonywania manewrów na drodze. Jest to niezwykle istotne dla bezpieczeństwa kierowcy oraz pojazdu, a także płynności poruszania się na trasie. Stąd OSK Efekt oferuje swoim kursantom zajęcia na nowoczesnym placu manewrowym, dostosowanym do parametrów dużych samochodów. Umożliwia to opanowanie właściwego sposobu kierowania autem oraz przyczepą i  przyzwyczajenie się do ich specyfiki. Kurs obejmuje 25 h ćwiczeń praktycznych pod okiem instruktorów, specjalizujących się w nauce prowadzenia tego typu pojazdów, którzy towarzyszą kursantowi zarówno na placu, jak i podczas lekcji odbywających się  na miejskich ulicach. W ramach szkolenia przewidziany jest również egzamin wewnętrzny, weryfikujący umiejętności kandydatów na kierowców. Pełna oferta kursów dostępna jest na stronie: http://www.oskefekt.lublin.pl/kursy-prawa-jazdy/kategoria-c-e.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: