Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – wspaniały pomysł na prezent!

  • 30.03.2020, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – wspaniały pomysł na prezent!
Chcesz wręczyć bliskiej osobie upominek, który będzie jedyny w swoim rodzaju? Pomyśl o podarowaniu lotu w aerotunelu!

Obecnie, gdy ogłoszona jest epidemia koronawirusa, warszawski tunel aerodynamiczny nie działa. Nie oznacza to jednak, że zaprzestał on sprzedaży lotów. Za pośrednictwem jego strony internetowej można w dalszym ciągu kupować vouchery na loty, które są możliwe w realizacji w dowolnym terminie.

Jeśli poszukujesz pomysłu na prezent, pomyśl o tym, aby podarować voucher na lot w tunelu aerodynamicznym, który będzie mógł zostać zrealizowany po ustaniu obecnej epidemii. Można wykupić go całkowicie online – bez konieczności wychodzenia z domu!

 

Tunel aerodynamiczny – symulacja skoku spadochronowego

Przeznaczony do lotów tunel aerodynamiczny to specjalny rodzaj konstrukcji, która wyposażona jest w duże wentylatory. Potrafią one rozpędzić powietrze do prędkości nawet ponad 300 km/h.

Znajdująca się w środku tunelu osoba może unieść się wtedy w górę i poczuć się tak, jakby spadała w przestworzach. Z tego powodu tunel aerodynamiczny często bywa nazywany symulatorem skoków spadochronowych.

Kiedyś tunele aerodynamiczne wykorzystywane były tylko do treningów spadochronowych. Teraz jednak wiele z nich udostępnionych jest dla szerszego grona osób, które chciałyby przeżyć niesamowitą przygodę!

Do wzięcia udziału w locie w tunelu aerodynamicznym nie trzeba żadnych szczególnych przygotowań. Wystarczy tylko przyjechać na miejsce z lekkim wyprzedzeniem, odebrać kombinezon i kask. Następnie instruktor pokazuje uczestnikowi, jak należy postępować podczas lotu. Także cały czas towarzyszy mu w aerotunelu, dbając o jego bezpieczeństwo.

Całkowity czas trwania lotu to 3 minuty, lecz można go przedłużyć. Tunel aerodynamiczny profly.pl, który działa w Warszawie, oferuje także specjalne szkolenia dla osób, które chciałyby dowiedzieć się, jak wykonywać spektakularne ewolucje w powietrzu.

Ceny lotów w aerotunelu rozpoczynają się od 259 złotych.

 

Loty w tunelu aerodynamicznym – kapitalny pomył na prezent!

Chcesz podarować komuś wyjątkowy upominek? W takim przypadku wybierz lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie. To właśnie tutaj mogą spełnić się marzenia bliskiej Ci osoby!

Lot w tunelu aerodynamicznym jest dostępny niemalże dla każdego – nie wymaga szkoleń, badań lekarskich, a także innych szczególnych przygotowań. Mogą brać w nim udział także osoby niepełnoletnie – dzieci i młodzież, seniorzy, osoby niepełnosprawne. To bezpieczna, a przy tym bardzo emocjonująca rozrywka.

Aby podarować lot w tunelu aerodynamicznym, warto zdecydować się na voucher upominkowy. To specjalnego typu zaproszenie, które jest upoważnieniem do skorzystania z lotu w tunelu. Obdarowana nim osoba może wtedy samodzielnie wybrać termin lotu, który będzie jej najbardziej odpowiadać. Voucher zachowuje ważność przez 12 miesięcy. Aby wybrać termin, należy wejść na stronę aerotunelu, wprowadzić numer vouchera i zarezerwować dogodny terminy lotu.

Jak zakupić voucher na lot w tunelu aerodynamicznym? Można zrobić to całkowicie przez internet. Wystarczy wejść na stronę internetową tunelu, następnie wybrać rodzaj lotu, a potem sfinalizować transakcję. Od razu po opłaceniu zamówienia kupujący otrzymuje na swój adres pocztowy elektronicznej e-mail z voucherem. Można go wydrukować lub można przekazać go bliskiej osobie także jako e-mail.

Podsumowując, jeśli szukasz pomysłu na niesamowity prezent dla ważnej dla Ciebie osoby, pomyśl o tym, aby podarować jej lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie. To wspaniały podarunek na wiele okazji!

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: