Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 13 października 2025 14:03
Przeczytaj!
Reklama

Brevetowe Zakończenie Sezonu z Eneą Wytwarzanie już za nami

Za nami prawdziwe święto miłośników dwóch kółek. Trzecia edycja Brevetowego Zakończenia Sezonu z Eneą przeszła do historii, pozostawiając uczestnikom masę niezapomnianych wspomnień, sportowych emocji i satysfakcji z pokonanych kilometrów.
Brevetowe Zakończenie Sezonu z Eneą Wytwarzanie już za nami

W sobotę, 27 września, Kozienice ponownie stały się rowerową stolicą regionu. Na starcie stanęło ponad 200 entuzjastów jazdy na rowerze, gotowych na długodystansowe wyzwanie. Do wyboru były trzy trasy – 75 km, 150 km i wymagające 200 km. Najkrótszy dystans pokonało 55 osób, średni 58, a najdłuższy – aż 92 śmiałków!

Wśród nich nie zabrakło obecnych i emerytowanych pracowników Enei Wytwarzanie, którzy licznie stawili się na starcie, pokazując nie tylko sportowego ducha, ale i przywiązanie do tej wyjątkowej inicjatywy.

Na mecie na uczestników czekały medale, a także upominki rozlosowane wśród wszystkich zawodników. Szczególne brawa należą się najstarszemu uczestnikowi – 86-letniemu rowerzyście, który z sukcesem ukończył trasę 75 km! Nagrody otrzymali także pracownicy Enei Wytwarzanie, którzy w mijającym sezonie przejechali najwięcej kilometrów w ramach brevetów.

Niepowtarzalną atmosferę wydarzenia tworzyła nie tylko sportowa rywalizacja, ale też wsparcie, uśmiechy i wspólna pasja uczestników. Zwieńczeniem dnia było klimatyczne ognisko, podczas którego można było podzielić się wrażeniami z trasy.

To już trzecia edycja rajdu organizowanego przy wsparciu Enei Wytwarzanie. Rosnąca frekwencja i entuzjazm uczestników pokazują, że Kozienice mają szansę stać się stałym punktem na mapie polskich brevetów. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MBTreść komentarza: Świetna sprawa! W tych figurkach jest nie tylko kunszt modelarski, ale też duża wiedza z zakresu munduroznawstwa. Gratuluję Autorowi wystawy i Kuratorowi. Właśnie w taki sposób można zainteresować młodzież wojskowością.Data dodania komentarza: 2.08.2025, 10:34Źródło komentarza: Zaczęło się od „kioskowców”. Rozmowa z Ireneuszem Piecykiem (wersja pełna) + relacja z wernisażuAutor komentarza: anonimTreść komentarza: NO to ciekaweData dodania komentarza: 4.03.2025, 21:53Źródło komentarza: GRABÓW NAD PILICĄ: SZKOŁA NIEWESOŁA I RADA NIERADAAutor komentarza: Zdzisław S.Treść komentarza: Czy możecie wydrukować dokładną recepturę okowity z buraków. Jestem zainteresowany starymi smakami , chciałbym odtworzyć taką wódkę . Mogła by być atrakcją Kozienic jako np. Rychtterówka . Pozdrowienia dla pana Marka i całej Redakcji .Czekam na przepis w następnym numerze .Data dodania komentarza: 15.05.2024, 12:58Źródło komentarza: OKO 9/515Autor komentarza: EmerytkaTreść komentarza: Radni Pionek słusznie obniżyli burmistrzowi Kowalczykowi wynagrodzenie ponieważ niszczyl miasto i dalej to robi. Wystarczy przejechać się po mieście i zobaczyc- dziurawe ulice, miasto brudne, alejka przy ul.JPII w parku trzy lata i beznadziejna i na Błoniach dwa lata i już dziury, wydawał pieniądze podatników na rzeczy zbędne a ważne sprawy ominął, nadzatrudnienie w urzędzie miasta, umarzał podatki koleżkom a od mieszkancow chciał jak najwiekszych podwyżek. Po prostu zniszczył nas mieszkańców i już dawno należało mu obniżyć wynagrodzenie a nie dopiero teraz. Gdyby miał odrobinę honoru to sam powinien odejść. Ale takie osoby nie mają go za grosz tylko dalej są pasożytami. BRAWO RADNI!!!!!!Data dodania komentarza: 9.02.2024, 01:43Źródło komentarza: OKO 3/509Autor komentarza: E leTreść komentarza: Bedzie mi milo wrocic do tego miejsca. Fajna atmosfera i sympatyczni ludzie. Vi aspettiamo domani alle 18. Non mancate! Up the Golden HandData dodania komentarza: 10.11.2023, 11:27Źródło komentarza: GOLDEN HAND: CHCIAŁEM, ŻEBY BYŁY REFRENYAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przeczytałem, Bardzo ciekawa polecam. Ewelino GratulacjeData dodania komentarza: 9.11.2023, 20:41Źródło komentarza: „To są również moje rodzinne strony” – wywiad z Eweliną Matuszkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama