Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 11 lutego 2026 21:44
Przeczytaj!
Reklama

Zawody karate w Pionkach

27 marca 2017 roku w Sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Pionkach rozegrano VI Mistrzostwa Pionek Oyama Karate w konkurencji Kata. Patronat nad Mistrzostwami objął Burmistrz Miasta Pionki. W zawodach wystartowało 82 zawodników którzy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych z podziałem na płeć.
Zawody karate w Pionkach

Autor: NKSW

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał dyrektor PG nr 2 w Pionkach Pan Wiktor Siek. Sędzią głównym zawodów był Sensei Andrzej Suwała 4 dan. Komisja sędziowska pracowała w składzie: Sensei Łukasz Łuczyński 2 dan, Sensei Marek Łagoda 1 dan, Sempai Tomasz Krekora 1 kyu, Sempai Piotr Bednarek 2 kyu.

Zarząd klubu składa serdeczne podziękowania p. Rajmundowi Szewczykowi (Fabryka Domów Bogucin) za pomoc w organizacji turnieju.

Wyniki:

Kat. Dziecko dziewczęta:
1 miejsce- Irmina Lenarcik
2 miejsce- Ada Zawłocka
3 miejsce- Aniela Kulesza

Kat. Dziecko chłopcy:
1 miejsce- Oliwier Kobyłka
2 miejsce- Filip Pawlak
3 miejsce- Marcin Dąbrowski
Kat. Młodzik dziewczęta:
1 miejsce- Lidia Grzebalska
2 miejsce- Agata Górz
3 miejsce- Oliwia Maj
Kat. Młodzik chłopcy:
1 miejsce- Bartosz Gołąbek
2 miejsce- Jakub Schab
3 miejsce- Filip Rzepakowski
Kat. Kadet dziewczęta:
1 miejsce- Julia Kowalik
2 miejsce- Zofia Mieczyńska
3 miejsce- Paulina Kęska
Kat. Kadet chłopcy:
1 miejsce- Bartłomiej Orłowski
2 miejsce- Adrian Pajączek
3 miejsce- Bartosz Banaś
Kat. Junior dziewczęta:
1 miejsce- Michalina Jenżak
2 miejsce- Martyna Skrzypczak
3 miejsce- Zuzanna Kosmała
Kat. Junior chłopcy:
1 miejsce- Dominik Mizak
2 miejsce- Igor Sobolewski
3 miejsce- Bartosz Jędryszek
Kat. Open dziewczęta:
1 miejsce- Katarzyna Klimowicz
2 miejsce- Magdalena Tęcza
3 miejsce- Justyna Jaworska
Kat. Open chłopcy:
1 miejsce- Gabriel Cwil
2 miejsce- Michał Cwil
3 miejsce- Jan Cieślakowski

Gratulujemy, OSU!



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MSTreść komentarza: #muremzamirkiemData dodania komentarza: 18.12.2025, 09:10Źródło komentarza: OKO 24/554Autor komentarza: multiTreść komentarza: Pan Drapała jest autorem powyzszego artykułu? :)Data dodania komentarza: 24.11.2025, 11:39Źródło komentarza: MAGNUSZEW. KONIEC CYRKU ?Autor komentarza: MBTreść komentarza: Świetna sprawa! W tych figurkach jest nie tylko kunszt modelarski, ale też duża wiedza z zakresu munduroznawstwa. Gratuluję Autorowi wystawy i Kuratorowi. Właśnie w taki sposób można zainteresować młodzież wojskowością.Data dodania komentarza: 2.08.2025, 10:34Źródło komentarza: Zaczęło się od „kioskowców”. Rozmowa z Ireneuszem Piecykiem (wersja pełna) + relacja z wernisażuAutor komentarza: anonimTreść komentarza: NO to ciekaweData dodania komentarza: 4.03.2025, 21:53Źródło komentarza: GRABÓW NAD PILICĄ: SZKOŁA NIEWESOŁA I RADA NIERADAAutor komentarza: Zdzisław S.Treść komentarza: Czy możecie wydrukować dokładną recepturę okowity z buraków. Jestem zainteresowany starymi smakami , chciałbym odtworzyć taką wódkę . Mogła by być atrakcją Kozienic jako np. Rychtterówka . Pozdrowienia dla pana Marka i całej Redakcji .Czekam na przepis w następnym numerze .Data dodania komentarza: 15.05.2024, 12:58Źródło komentarza: OKO 9/515Autor komentarza: EmerytkaTreść komentarza: Radni Pionek słusznie obniżyli burmistrzowi Kowalczykowi wynagrodzenie ponieważ niszczyl miasto i dalej to robi. Wystarczy przejechać się po mieście i zobaczyc- dziurawe ulice, miasto brudne, alejka przy ul.JPII w parku trzy lata i beznadziejna i na Błoniach dwa lata i już dziury, wydawał pieniądze podatników na rzeczy zbędne a ważne sprawy ominął, nadzatrudnienie w urzędzie miasta, umarzał podatki koleżkom a od mieszkancow chciał jak najwiekszych podwyżek. Po prostu zniszczył nas mieszkańców i już dawno należało mu obniżyć wynagrodzenie a nie dopiero teraz. Gdyby miał odrobinę honoru to sam powinien odejść. Ale takie osoby nie mają go za grosz tylko dalej są pasożytami. BRAWO RADNI!!!!!!Data dodania komentarza: 9.02.2024, 01:43Źródło komentarza: OKO 3/509
Reklama
Reklama
Reklama