Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 17:11
Przeczytaj!
Reklama

Tragiczna awantura domowa

6 października w Pionkach doszło do tragicznej w skutkach awantury domowej. W wyniku zdarzenia 36-letnia kobieta straciła życia. Jej o 13 lat starszy mąż został przewieziony do szpitala z raną kłutą.
Tragiczna awantura domowa

Funkcjonariusze zostali wezwani wieczorem do awantury domowej. Gdy przyjechali na miejsce zdarzenia kobieta już nie żyła, a mężczyzna był ranny - usiłował popełnić samobójstwo. Na ciele denatki stwierdzono wiele ran kłutych.

Do kłótni doszło podczas spożywania alkoholu przez parę. 

Policja nie komentuje na razie tej sprawy powołując się na dobro śledztwa. 

Zdarzenie śledzi na bieżąco nasz partner Riposta Pionki


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MSTreść komentarza: #muremzamirkiemData dodania komentarza: 18.12.2025, 09:10Źródło komentarza: OKO 24/554Autor komentarza: multiTreść komentarza: Pan Drapała jest autorem powyzszego artykułu? :)Data dodania komentarza: 24.11.2025, 11:39Źródło komentarza: MAGNUSZEW. KONIEC CYRKU ?Autor komentarza: MBTreść komentarza: Świetna sprawa! W tych figurkach jest nie tylko kunszt modelarski, ale też duża wiedza z zakresu munduroznawstwa. Gratuluję Autorowi wystawy i Kuratorowi. Właśnie w taki sposób można zainteresować młodzież wojskowością.Data dodania komentarza: 2.08.2025, 10:34Źródło komentarza: Zaczęło się od „kioskowców”. Rozmowa z Ireneuszem Piecykiem (wersja pełna) + relacja z wernisażuAutor komentarza: anonimTreść komentarza: NO to ciekaweData dodania komentarza: 4.03.2025, 21:53Źródło komentarza: GRABÓW NAD PILICĄ: SZKOŁA NIEWESOŁA I RADA NIERADAAutor komentarza: Zdzisław S.Treść komentarza: Czy możecie wydrukować dokładną recepturę okowity z buraków. Jestem zainteresowany starymi smakami , chciałbym odtworzyć taką wódkę . Mogła by być atrakcją Kozienic jako np. Rychtterówka . Pozdrowienia dla pana Marka i całej Redakcji .Czekam na przepis w następnym numerze .Data dodania komentarza: 15.05.2024, 12:58Źródło komentarza: OKO 9/515Autor komentarza: EmerytkaTreść komentarza: Radni Pionek słusznie obniżyli burmistrzowi Kowalczykowi wynagrodzenie ponieważ niszczyl miasto i dalej to robi. Wystarczy przejechać się po mieście i zobaczyc- dziurawe ulice, miasto brudne, alejka przy ul.JPII w parku trzy lata i beznadziejna i na Błoniach dwa lata i już dziury, wydawał pieniądze podatników na rzeczy zbędne a ważne sprawy ominął, nadzatrudnienie w urzędzie miasta, umarzał podatki koleżkom a od mieszkancow chciał jak najwiekszych podwyżek. Po prostu zniszczył nas mieszkańców i już dawno należało mu obniżyć wynagrodzenie a nie dopiero teraz. Gdyby miał odrobinę honoru to sam powinien odejść. Ale takie osoby nie mają go za grosz tylko dalej są pasożytami. BRAWO RADNI!!!!!!Data dodania komentarza: 9.02.2024, 01:43Źródło komentarza: OKO 3/509
Reklama
Reklama
Reklama