Pożar dwóch aut przy ulicy Hamernickiej

  • 16.09.2019, 10:37 (aktualizacja 16.09.2019, 11:05)
  • Albert Kopański
Pożar dwóch aut przy ulicy Hamernickiej
Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach, asp. Ilona Tarczyńska poinformowała nas właśnie, że w sprawie dwóch aut, które spłonęły dziś w nocy na parkingu przy ul. Hamernickiej 12, kozienicka policja przyjęła zawiadomienia dotyczące zniszczenia mienia.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach, asp. Ilona Tarczyńska, poinformowała nas właśnie, że w sprawie dwóch aut, które spłonęły dziś w nocy na parkingu przy ul. Hamernickiej 12, kozienicka policja przyjęła zawiadomienia dotyczące zniszczenia mienia.

Pożar aut, Audi i Seata, miał miejsce dziś w nocy między godziną 2 a 3. Strażacy zostali zawiadomieni przez okolicznych mieszkańców, akcja gaszenia trwała około godziny. Według świadków, najpierw miało palić się Audi, od niego z kolei zapalił się Seat który został uszkodzony w nieco mniejszym stopniu.

Warto nadmienić, że nie jest to bynajmniej pierwszy przypadek pożaru samochodu na tym parkingu, co karze zastanawiać się nad powiązaniami tych oddalonych w czasie, lecz podobnych przecież zdarzeń, na tym etapie jednak ze zrozumiałych względów nie uzyskamy od policji żadnego potwierdzenia w tej kwestii.

Niepotwierdzone źródła sugerują, że właścicielem auta, które spłonęło poprzednio i spalonego obecnie, może być ta sama osoba, bądź że osoby te mogą łączyć więzy rodzinne.

 

Albert Kopański

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe