Nowy Dyrektor SPZOZ „Przychodnie Kozienickie”

  • 17.09.2019, 15:43 (aktualizacja 17.09.2019, 16:52)
  • Albert Kopański
Nowy Dyrektor SPZOZ „Przychodnie Kozienickie”
17 września br. Burmistrz Gminy Kozienice – Piotr Kozłowski wręczył nominacje nowemu dyrektorowi Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Przychodnie Kozienice” – Panu Adamowi Sękulskiemu.

Adam Sękulski jest specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz w dziedzinie medycyny rodzinnej. Swoje 23-letnie doświadczenie zdobywał na Akademii Medycznej w Łodzi, w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie na studiach podyplomowych oraz na Uniwersytecie Warszawskim (studia podyplomowe w zakresie zarządzanie w ochronie zdrowia).

W latach 1996-2004 zdobywał kwalifikacje jako lekarz stażysta, młodszy asystent oraz asystent w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach.

W kolejnych latach do chwili obecnej pracował jako lekarz w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Warce.

Nowemu dyrektorowi życzymy, by szybko wdrożywszy się w wymogi nowego stanowiska prowadził zakład mądrze i z pożytkiem dla wszystkich mieszkańców regionu!

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe