Będzie remont drogi między Kępą Niemojewską a Białą Górą!

  • 15.10.2019, 10:39
  • Albert Kopański
Będzie remont drogi między Kępą Niemojewską a Białą Górą!
Miło nam zawsze, gdy mamy okazję przekazać dobre wieści w problemowej sprawie, którą sygnalizowaliśmy!

O problemie mieszkańców i właścicieli działek z zaniedbaną drogą między Kępą Niemojewską a Białą Górą oraz o ich wystąpieniach w tej sprawie pisaliśmy w OKU nr 19/407. Kwestie formalne i logistyczne, związane z faktem, że chodzi miejsce na obrzeżach trzech powiatów, przez co nie było najwyraźniej jasne, kto za jaki odcinek odpowiada, przez długi czas okazywały się nie do przejścia. Teraz okazuje się, że jeśli nawet sprawa nie znalazła jeszcze szczęśliwego finału, to wszystko jest na, nomen omen, dobrej drodze - o czym zaświadcza przekazane nam pismo Zarządu Dróg Powiatowych w Kozienicach.

Sukces w zwróceniu uwagi władz na istniejący problem to przede wszystkim zasługa aktywności i determinacji mieszkańców, cieszymy się jednak, że być może i my, podobnie jak każdy upubliczniający sprawę podmiot, mieliśmy w nim jakiś swój skromny udział.

Zaangażowanym mieszkańcom życzymy jak najlepszej dalszej współpracy z władzami.

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe