Start Aquatora Kozienice w ogólnopolskich zawodach

  • 27.11.2019, 14:27
  • Albert Kopański
Start Aquatora Kozienice w ogólnopolskich zawodach
W sobotę (23.11.2019) odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Radomiu, w których wzieła udział i nasza kozienicka drużyna!

 

 

W zawodach wzięło udział blisko 200-stu zawodników z 16 klubów.

Kozienice reprezentowało 23 zawodników trenujących w UKS AQUATOR Kozienice pod opieką Trenera Radosława Goli.

W zawodach wzięli udział:

  1. (rocznik 2011) Karolina Szewczyk

(2010) Mia Blom

  1. (2009) Julia Szewczyk, Pola Jóźwik, Julia Boryczka, Błażej Markowski, Filip Szczepanik, Michał Piątkiewicz

  2. (2008) Zosia Wójcik, Amelia Bańkowska, Maciej Korpalski, Igor Rusinowski, Wojciech Wesołowski (2007) Gabriela Sosnowska, Amelia Szczepanik

  3. (2006) Emilia Woźniak, Katarzyna Wesołowska, Nikola Niedziela, Jan Wójcik

  4. (2005 i starsi) Justyna Baran, Oliwia Petrykowska, Bartosz Kusio, Maciej Wójcicki.

Medaliści

  1. Karolina Szewczyk I miejsce 100m klasycznym, III miejsce 100m zmiennym oraz VI za 50m dowolnym.

  2. Mia Blom - dwa złote medale miejsca za 50m i 100m dowolnym ORAZ ZOSTAŁA NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ ZAWODÓW W SWOJEJ KATEGORII WIEKOWEJ.

  3. Mia także została najlepszą zawodniczką w swojej kategorii wiekowej zdobywając największą ilość punktów, również z dużym zapasem. Błażej Markowski II miejsce 200m grzbietem, V miejsce 50m motyl oraz VII miejsce 50m dowolnym

  4. Maciej Korpalski dwa II miejsce za 50m i 100m motylem

  5. Amelia Szczepanik III miejsce 50m motylem oraz dwa IV miejsca za 50m dowolnym oraz 100m zmiennym

  6. Emilia Woźniak dwa II miejsce za 50m dowolnym i 100m klasycznym oraz dwa III miejsca za 50m motylem i 100m zmiennym

  7. Nikola Niedziela III miejsce 100m klasycznym oraz dwa V miejsca za 50m dowolnym i motylem

  8. Jan Wójcik dwa II miejsca za 50m dowolnym i 100m klasycznym oraz miejsce IV za 50m motylem

  9. Oliwia Petrykowska III miejsce 100m zmiennym oraz V za 50m motyl, VI za 50m dowolny

  10. Maciej Wójcicki II miejsce za 50m dowolnym

Rezultaty pozostałych zawodników:

  1. Julia Szewczyk V miejsce 100m dowolnym oraz dwa miejsca VI za 50m dowolnym i 100m klasycznym

  2. Pola Jóźwik miejsce IV 100m klasycznym i V 50m dowolnym

  3. Julia Boryczka miejsce VI 100m dowolnym oraz dwa miejsca VII za 50m dowolnym i 100m klasycznym

  4. Filip Szczepanik dwa IV miejsca za 100m klasycznym i zmiennym oraz VIII za 50m dowolnym

  5. Michał Piątkiewicz VIII miejsce 100m zmiennym i X 100m dowolnym

  6. Zosia Wójcik VII miejsce 100m klasycznym oraz VIII 100m dowolnym

  7. Amelia Bańkowska V miejsce 50m motyl i VII za 100m zmiennym

  8. Igor Rusinowski VI miejsce 200m dowolnym, VII 100m dowolnym, IX 50m dowolnym

  9. Wojciech Wesołowski V miejsce 100m klasycznym oraz X 50m dowolnym

  10. Gabriela Sosnowska IV miejsce 200m grzbiet, V 100m klasyczny, IX 50m dowolny

  11. Katarzyna Wesołowska trzy IV miejsca za 50m motyl, dowolny i 100m zmiennym

  12. Justyna Baran miejsce IV 100m zmiennym, V 100m klasyczny, VI 50m motyl

  13. Bartosz Kusio miejsce IV 50m motyl i VIII 100m zmienny

Sztafety AQUATORA Trzykrotnie stanęły na podium z brązowymi medalami w 4 X 50M w stylu zmiennym i dowolnym.

Nasi zawodnicy uzyskali łącznie 28 swoich rekordów życiowych i zdobyli 20 medali.

 Udział w zawodach odbywał się przy współudziale środków Gminy Kozienice.


[Tekst nadesłany]

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe