Wolontariusze Enei Wytwarzanie i Uniwersytetu Trzeciego Wieku na świątecznych warsztatach kulinarnych w Pandzie.

  • 06.12.2019, 10:55 (aktualizacja 06.12.2019, 11:07)
  • Albert Kopański
Wolontariusze Enei Wytwarzanie i Uniwersytetu Trzeciego Wieku na świątecznych…
5 grudnia 2019 r. wolontariusze Enei Wytwarzanie i Uniwersytetu Trzeciego Wieku spotkali się w placówce socjalizacyjnej „Panda” w Kozienicach, aby wraz z podopiecznymi rozpocząć przygotowania świąteczne i poczuć magię świąt Bożego Narodzenia. Podczas warsztatów wspólnie przygotowano kilkaset sztuk wigilijnych pierogów, postne śledziki, sałatkę jarzynową i świąteczne pierniki.

Spotkanie rozpoczęło się wspólną zabawą pod czujnym okiem jednej z podopiecznych Pandy, która jest świetnym animatorem i potrafi wszystkich zarazić dobrym nastrojem.

Następnie uczestnicy zostali podzieleni na grupy i zabrali się do pracy, każdy miał wyznaczone zadanie, na każdym stanowisku powstawały inne potrawy.

Po kilku godzinach wszyscy zasiedli do pięknie przyozdobionego stołu i degustowali dania. Był to czas na wielopokoleniową wymianę doświadczeń, swobodną rozmowę oraz na składanie życzeń świątecznych. Uczestnicy, pomimo różnego wieku, bardzo dobrze czuli się w swoim towarzystwie, tym bardziej, że całemu wydarzeniu towarzyszyła ciepła, świąteczna, rodzinna atmosfera. Takie spotkania to magiczny czas a wspomnienia o nich zostaną w pamięci na zawsze.

Ten dzień był wyjątkowy także z uwagi na to, że 5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

 

[materiał Enei]
 

Albert Kopański

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe