Kozienice. Czy powstanie kolejne rondo?

  • 24.01.2020, 09:19 (aktualizacja 24.01.2020, 09:31)
  • Albert Kopański
Kozienice. Czy powstanie kolejne rondo?
Czyli o propozycji współpracy ze strony Gminy Kozienice w zakresie przebudowy i zmian w organizacji ruchu na DK nr 79.

[Artykuł opublikowany w najnowszym numerze Tygodnika OKO]

 

Gmina Kozienice zaprasza do współpracy w zakresie wybrania najlepszych rozwiązań dla mieszkańców Gminy Kozienice w ciągu przedmiotowego odcinka drogi krajowej nr 79 tj. od km 80+558 (skrzyżowanie o ruchu okrężnym ulic Nowy Świat, Radomska, Głowaczowska) do km 82+230 (skrzyżowanie o ruchu okrężnym ulic Zwoleńska, DW737, Familijna) - zgodnie z załączonym planem orientacyjnym (zał. nr 1). Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z analizą możliwości zaprojektowania skrzyżowania o ruchu okrężnym na skrzyżowaniu ulic Wójcików oraz Radomskiej -zgodnie z załączoną analizą (zał. nr 2).

 

Państwa wnioski i propozycje zostaną przekazane wykonawcy projektu tj. firmie Certus Via Sp. z o.o., działającej na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie. Biuro projektowe dokona stosownej analizy zgodności przedłożonych propozycji z przepisami, po czym zostanie podjęta decyzja odnośnie uwzględnienia proponowanych rozwiązań w projekcie.

 

Ze szczegółowymi rozwiązaniami można zapoznać się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kozienicach (pok. 11). Wszelkie wnioski w tej sprawie prosimy składać pisemnie w terminie do 4 lutego 2020 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kozienicach (pok. 10).

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe