GMINA KOZIENICE PRZEKAZAŁA SZPITALOWI ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ

  • 31.03.2020, 13:29
  • Albert Kopański
GMINA KOZIENICE PRZEKAZAŁA SZPITALOWI ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ
W dniu dzisiejszym Gmina Kozienice przekazała do kozienickiego szpitala 1000 maseczek i 100 kombinezonów. To kolejna forma pomocy, po wcześniejszym zakupie sprzętu do ratowania zdrowia i życia.

 

Jak mówi burmistrz Piotr Kozłowski: 

 

Zdecydowałem się udzielić wsparcia również w tej formie, gdyż istotne jest, aby w czasie pandemii koronawirusa personel szpitala udzielający pomocy innym osobom był jak najlepiej zabezpieczony. To również moja odpowiedź na prośby od pracowników szpitala. Pragnę poinformować, iż jestem w stałym kontakcie z dyrektorem szpitala i Zarządem Powiatu Kozienickiego i w trosce o nasze bezpieczeństwo rozważam kolejne formy wsparcia placówki medycznej w Kozienicach.

Albert Kopański

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe