Potrzeby kozienickiego szpitala - perspektywa pracowników

  • 06.04.2020, 11:34
  • Albert Kopański
Potrzeby kozienickiego szpitala  - perspektywa pracowników
Dynamiczny rozwój sytuacji związanej z koronawirusem sprawia, że potrzeby zaopatrzeniowe jednostek ochrony zdrowia rosną z dnia na dzień. Pomocy kozienickiemu szpitalowi udziela wiele osób i podmiotów, docierają do nas jednak sygnały, że względny optymizm dyrekcji szpitala nie zawsze idzie w parze z odczuciami pracowników, którzy z brakami zmagają się bezpośrednio.

Dotarła do nas m. in. pochodząca od pracowników szpitala lista, wyszczególniając artykuły, których niedobór jest dla nich dotkliwie odczuwalny. Są to nie tylko środki ochrony osobistej, o których ostatnio mówi się najwięcej, ale również artykuły biurowe oraz rzeczy tak podstawowe, jak jednorazowe kubeczki. Poniższą listę przedstawiamy bez żadnej redakcji:

 

 

1. Ochrona osobista

(maseczki z filtrem, Fartuchy chirurgiczne z mankietem, kombinezony foliowane, flizelinowe fartuchy, flizelinowe czepki/kaptury ochronne na włosy, Ochraniacze na obuwie a nawet obuwie łatwe do dezynfekcji)

2. Artykuły biurowe (długopisy! , teczki z gumką, koszulki a4, koperty duże)

3. Woda butelkowa najlepiej mała, kubeczki jednorazowe na gorące napoje


 

 

Rekomendujemy, by oferowaną przez Państwa pomoc adresować wskazując wyraźnie, dla jakiego oddziału czy działu jest przeznaczona. mamy bowiem sygnały o tym, że nie zawsze trafia ona dokładnie tam, gdzie było to zamierzone.

 

UWAGA: JEŚLI MACIE PAŃSTWO ODCZUCIE, ŻE WYPOWIEDZI OFICJALNE NIE ODDAJĄ RZECZYWISTYCH SYTUACJI, Z KTÓRYMI SIĘ PAŃSTWO OSOBIŚCIE STYKACIE, PROSIMY O KONTAKT. PRZYPOMINAMY, ŻE PRAWO PRASOWE OBLIGUJE NAS DO ZAGWARANTOWANIA PAŃSTWU, JEŚLI SOBIE TEGO ZAŻYCZYCIE, ANONIMOWOŚCI. 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe