Działania prokuratury w sprawie niedzielnego zabójstwa w Kozienicach

  • 10.04.2020, 16:19
  • Albert Kopański
Działania prokuratury w sprawie niedzielnego zabójstwa w Kozienicach
  Dotarło dziś do nas pismo z odpowiedzią o na nasze zapytanie o zabójstwo do którego doszło w niedzielę w  Kozienicach, które wysłaliśmy do radomskiej prokuratury w poniedziałek.

  Dotarło dziś do nas pismo z odpowiedzią o na nasze zapytanie o zabójstwo do którego doszło w niedzielę w  Kozienicach, które wysłaliśmy do radomskiej prokuratury w poniedziałek. Prokuratura wskazuje w nim konkretny zarzut oraz zastosowanie wobec zatrzymanej kobiety środki:

 

 W odpowiedzi na zapytanie skierowane pierwotnie do Rzecznika Prasowego Prokuratury Okręgowej w Radomiu, prokurator Beaty Galas, dotyczące zabójstwa zaistniałego w Kozienicach w dniu 5 kwietnia 2020 roku informuję, że zatrzymanej kobiecie przedstawiono zarzut popełnienia zbrodni wskazanej w art. 148§1 kk. Po przesłuchaniu podejrzanej prokurator skierował do Sądu Rejonowego w Kozienicach wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania. W dniu 8 kwietnia b.r. sąd wniosek prokuratora uwzględnił i zastosował wskazany środek izolacyjny środek zapobiegawczy na okres 3 miesięcy. Śledztwo jest w początkowej fazie, wykonywane są czynności zmierzające do wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności zdarzenia i z tego powodu , z uwagi na dobro prowadzonego postępowania, jak też potrzebę ochrony dóbr osobistych stron postępowania, w tym najbliższych zmarłego, udzielenie informacji na pozostałe pytania nie jest obecnie możliwe.

 

Przypomnijmy:  w niedzielny wieczór, 5 kwietnia około godziny 19, doszło w jednym z mieszkań na kozienickim Osiedlu Energetyki, do zabójstwa mężczyzny, o które podejrzana jest jego konkubina.


 

 Kobieta zaatakowała mężczyznę, z którym była w konkubinacie. Mężczyzna zmarł po reanimacji. Nie mogę udzielić informacji na temat tego, co wydarzyło się w mieszkaniu, jakie było tło ataku, co tam się stało. Trwają czynności w tej sprawie.

 

- podsumowała wówczas zwięźle Beata Galas, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Radomiu.


Nieoficjalnie wiemy, że mężczyzna prawdopodobnie zginął po ataku nożem. Zatrzymana przez kozienickich policjantów kobieta była nietrzeźwa, przez co nie można było jej od razu przesłuchać.

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sylwia
Sylwia 10.04.2020, 16:56
Dozywocie......chlopak mogł życ.... nie dała psychopatka mu zycia i nie powinna odbierac...zreszta ona zawsze walnieta na dekiel była...a teraz zapewnila sobie wakacje ..

Pozostałe