Kozienicki oddział PCK podziękował dziś ratownikom z SPZZOZ Kozienice

  • 19.05.2020, 14:21 (aktualizacja 19.05.2020, 14:27)
  • Albert Kopański
Kozienicki oddział PCK podziękował dziś ratownikom z SPZZOZ Kozienice
Dziś, tj. 19 maja, w samo południe, Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Kozienicach podziękował w imieniu mieszkańców ziemi kozienickie wszystkim ratownikom Szpitala Powiatowego w Kozienicach za ich poświęcenie w pracy na rzecz walki z epidemią.

Podczas z konieczności bardzo skromnej i krótkiej - a przez to znamiennej dla obecnej sytuacji - uroczystości, jaka odbyła się przed wejściem do kozienickiego SOR-u, reprezentujące PCK Bogumiła Iskra oraz Anna Puzio wręczyły ratownikom drobne upominki, w postaci produktów firm Gilette i Old Spice.

 

Bogumiła Iskra z zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Kozienicach skierowała do załogi kozienickiego SOR-u krótkie podziękowania:

 

- Polski Czerwony Krzyż, Oddział Rejonowy w Kozienicach, pragnie serdecznie podziękować wszystkim ratownikom, którzy są zatrudnieni w naszym szpitalu. Dziękujemy pięknie za Waszą odwagę, zaangażowanie w walce z COVID-19. Bardzo proszę przyjąć od nas serdeczne podziękowania i upominki. Upominki te zostały ufundowane przez Polski Czerwony Krzyż, Zarząd Główny w Warszawie od firmy Procter & Gamble. Ta akcja prowadzona jest w całej Polsce przez Polski Czerwony Krzyż. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim ratownikom za zaangażowanie w tych trudnych miesiącach i pomoc w walce z tą groźną epidemią.

 

Ze strony ratowników, podziękowania za ten miły gest, w których treści podkreśliła, że ratownicy niesienie pomocy traktują po prostu jako obowiązek, który starają się wykonywać jak najlepiej, złożyła licencjonowana pielęgniarka Jagoda Grochowiecka, pełniąca w SPZZOZ Kozienice funkcję pielęgniarki koordynującej Działu Pomocy Doraźnej:

 

- Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom, natomiast chcemy zaznaczyć - myślę, że w imieniu wszystkich - że my wykonujemy swoje obowiązki, tak na co dzień, jak i w dobie koronawirusa, gdzie staramy się wszystkie czynności wykonywać z największą starannością i udzielić każdemu pomocy - jak najszybciej i jak najlepszej.

 

Warto odnotować, że podziękowania dało się słyszeć również ze strony grupki obecnych podczas spotkania przedstawicieli lokalnych mediów, którzy tym razem nie pozostali jedynie świadkami. Jeśli wolno nam ocenić: sądzimy, że ten jeden raz można im (w tym - nam!) wybaczyć. Tygodnik OKO raz jeszcze dziękuje gorąco!

 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe