Burmistrz Gminy Kozienice zaprasza na spotkanie konsultacyjne w sprawie rozbudowy DK nr 79

  • 14.08.2020, 18:45
  • Albert Kopański
Burmistrz Gminy Kozienice zaprasza na spotkanie konsultacyjne w sprawie rozbudowy DK nr 79
Spotkanie z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie oraz Wykonawcą projektu.będzie dotyczyło rozbudowy DK nr 79 od km 80+558 – km 82+230 na odcinku biegnącym przez miasto Kozienice.

 

Burmistrz Gminy Kozienice zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu konsultacyjnym w sprawie rozbudowy DK nr 79 od km 80+558 – km 82+230 na odcinku przejście przez miasto Kozienice z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie oraz Wykonawcą projektu - firmą CertusVia Sp. z o.o.

Spotkanie przeprowadzone zostanie w formie wideokonferencji on line w obiekcie Centrum Kulturalno - Artystycznego w Kozienicach (duża sala), ul. Warszawska 29, 26-900 Kozienice dnia 27.08.2020 r. o godz. 17:00.

Jednocześnie z uwagi na konieczność zapewnienia właściwego poziomu bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom spotkania organizatorzy przypominają o konieczności stosowania się do obowiązujących wymogów higieniczno-sanitarnych w związku z pandemią COVID-19 oraz apelują o zachowywanie bezpiecznego dystansu społecznego na terenie całego obiektu.

 

SZCZEGÓŁOWE WYTYCZNE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA ZNAJDZIECIE PAŃSTWO TUTAJ

 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe