Otwarte warsztaty literackie dla młodzieży i dorosłych w CK-A (19 września 2020)

  • 03.09.2020, 11:14 (aktualizacja 03.09.2020, 11:17)
  • Albert Kopański
Otwarte warsztaty literackie dla młodzieży i dorosłych w CK-A (19 września…
Ciekawa propozycja dla osób piszących i aspirujących do pisania :)

Za organizatorem:

 

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają młodzież (od 16 lat) i dorosłych na jednodniowe otwarte warsztaty literackie, które odbędą się w dniu 19 września 2020 r. (sobota) od godz. 11.00 w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.

Warsztaty adresowane są do osób piszących poezję, prozę – należy przynieść maksymalnie trzy własne wiersze (różnorodne stylistycznie i tematycznie), dla piszących prozę jedno krótkie opowiadanie (teksty do analizy). Do 16 września prosimy o przesłanie tych prac w formie .pdf na adres: [email protected].

Zajęcia poprowadzi: Katarzyna Chołuj – absolwentka podyplomowych studiów pisarskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz Szkoły Mistrzów Pióra w Collegium Civitas. Uczestniczka warsztatów scenariopisarskich Akademii Filmu Historycznego w Warszawie oraz dwóch edycji warsztatów literackich w Radomiu. Inicjatorka warsztatów kreatywnego pisania dla dzieci i młodzieży w Radomiu realizowanych dzięki współpracy z MOK Amfiteatr. Miłośniczka krótkich form prozatorskich i poetyckich, które ukazały się między innymi w antologiach „Popisani" i „Od Słowa do słowa". Autorka słuchowiska „Pociąg" wyemitowanego w Radiu Radom. Laureatka konkursów regionalnych i ogólnopolskich. Przede wszystkim jednak entuzjastka słowa, przekonana, że pisanie to najlepsza forma ekspresji.

Warsztaty są nieodpłatne. Ilość miejsc ograniczona!

Szczegółowe informacje w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanym w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29), pod nr tel. 48 611 07 50, e-mail: [email protected].

Zapisy prowadzone są do 18 września do godz. 20.00 lub do wyczerpania limitu miejsc osobiście w punkcie informacji KDK lub internetowo przez „Strefę Zajęć" pod adresem: www.strefazajec.pl/company/DK-Kozienice-id793.html

 

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia
oraz służb sanitarno-epidemiologicznych.
Uczestnicy warsztatów zobowiązani są do przestrzegania
„Procedury bezpieczeństwa w KOZIENICKIM DOMU KULTURY im. Bogusława Klimczuka
w trakcie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2",
z którą można zapoznać się na stronie: www.dkkozienice.pl/index.php?id=3988Serdecznie zapraszamy!!!

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe