Zrób zdjęcie, zobacz je na wystawie i wygraj nagrodę!

  • 15.09.2020, 14:32
  • Albert Kopański
Zrób zdjęcie, zobacz je na wystawie i wygraj nagrodę!
„Razem z Gminą Kozienicką” – to tytuł konkursu fotograficznego, ogłoszonego przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i grupę „Wiktoria Krekora – W grupie siła”. Zdjęcia zgłoszone do konkursu posłużą do stworzenia wyjątkowej wystawy, która będzie zaprezentowana w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Głównym celem konkursu jest promocja atrakcyjnych (przyrodniczo, historycznie, turystycznie) miejsc na terenie Gminy Kozienice i zachęcenie mieszkańców do odwiedzania tych lokacji. Jego pomysłodawcą jest młoda mieszkanka Kozienic – Wiktoria Krekora.

Wiktoria wraz ze swoją grupą przystąpiła do konkursu na inicjatywy lokalne, który ogłosiliśmy na początku czerwca, w ramach projektu „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”. Ich pomysł został pozytywnie oceniony przez komisję i otrzymał dofinansowanie na realizację– wyjaśnia Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Założeniem autorów inicjatywy jest zorganizowanie wystawy fotograficznej, do której zdjęcia nadeślą sami mieszkańcy.

Wyślij zgłoszenie

Zdjęcia do konkursu mogą zgłaszać wszyscy mieszkańcy Gminy Kozienice, niezależnie od wieku. Warunkiem udziału jest przesłanie jednej fotografii prezentującej atrakcyjnie miejsce gminy wraz z odpowiednim formularzem zgłoszeniowym. Regulamin konkursu oraz wzory formularzy dostępne są na stronie Kozienickiego Domu Kultury www.dkkozienice.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 października 2020 r. – elektronicznie na adres [email protected] lub osobiście w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury.

Będzie wystawa

Nadesłane prace zostaną ocenione przez specjalnie powołaną do tego zadania komisję konkursową. W jej skład wejdą autorzy inicjatywy oraz dyrektor i pracownicy Kozienickiego Domu Kultury.

Maksymalnie dwadzieścia najlepszych nadesłanych zdjęć posłuży do stworzenia wystawy, która zostanie zaprezentowana w Kozienickim Domu Kultury w październiku. Będzie to zatem okazja do pokazania swoich umiejętności fotograficznych szerszemu gronu odbiorców – zaznacza dyrektor Elwira Kozłowska.

W trakcie wernisażu odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu, połączone z wręczeniem nagród. Zaprezentowane zostaną również zdjęcia autorstwa Wiktorii Krekory.

Konkurs jest częścią inicjatywy „Razem z Gminą Kozienicką”, autorstwa grupy „Wiktoria Krekora – W grupie siła”. Inicjatywa wchodzi w skład projektu „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”, realizowanego przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020”.

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe