Pandemia w Kozienicach... na fotografii. Ciekawy konkurs Kozienickiego Domu Kultury

  • 23.11.2020, 21:13 (aktualizacja 23.11.2020, 21:26)
  • Źródło: CK-A Kozienice
Pandemia w Kozienicach... na fotografii. Ciekawy konkurs Kozienickiego Domu Kultury .
„Kozienice i pandemia” to tytuł kolejnego konkursu ogłoszonego przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka w „Kulturalnej grupie KDK”. Tym razem do rywalizacji mogą stanąć fotografowie. Konkurs ruszył 23 listopada i jest on jedną z form działalności Kozienickiego Domu Kultury w sieci na czas zamknięcia Centrum Kulturalno-Artystycznego z powodu pandemii.

– Nasz konkurs fotograficzny kierujemy do młodzieży i do osób dorosłych. Zadaniem uczestników jest zrobienie zdjęć ukazujących pandemię w Kozienicach. Mogą być to np. konkretne miejsca czy portrety kozieniczan w maseczkach czy przyłbicach. Dopuszczamy też fotoreportaże z wydarzeń w trakcie pandemii, gdzie ukazana zostanie niewielka liczba uczestników i przestrzeganie przez nich zaleceń sanitarnych – wyjaśnia Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Jedna osoba może zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia lub jeden fotoreportaż składający się z czterech zdjęć. Zgłoszenia przyjmowane są na adres e-mail: [email protected], najpóźniej do 7 grudnia.

– Oceną zdjęć zajmie się jury powołane spośród pracowników Kozienickiego Domu Kultury. Komisja będzie oceniać m.in. pomysłowość, zgodność z tematem czy ogólne wrażenie artystyczne – tłumaczy Elwira Kozłowska i dodaje: – Dla trzech autorów najlepszych zdjęć mamy nagrody w postaci gadżetów Kozienickiego Domu Kultury. Serdecznie zachęcam do udziału.

Wyniki konkursu poznamy 11 grudnia, a najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK”.

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie internetowej Kozienickiego Domu Kultury www.dkkozienice.pl

Źródło: CK-A Kozienice

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe