Dzieci pracowników Enei Wytwarzanie wyśpiewały piosenki świąteczne w ramach konkursu kolęd i pastorałek

  • 18.12.2020, 16:25
  • Albert Kopański
Dzieci pracowników Enei Wytwarzanie wyśpiewały piosenki świąteczne w ramach konkursu kolęd i pastorałek
Od czwartku, 3 grudnia, przyjmowano zgłoszenia w konkursie kolęd i pastorałek, który skierowany był do dzieci pracowników Enei Wytwarzanie. Prezentacja występów muzycznych rozpoczęła się już 17 grudnia, a towarzyszyć nam będzie przez cały okres przedświąteczny.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w Enei Wytwarzanie ogłoszony został konkurs kolęd i pastorałek skierowany do dzieci pracowników spółki. Założeniem konkursu było wykonanie przez dziecko wybranej piosenki świątecznej oraz przekazanie nagrania w formacie mp3 do Biura Komunikacji.

 

17 grudnia podczas specjalnej audycji radiowej nastąpiła premiera występów muzycznych. Każdy z nich, bez wyjątku, wybrzmiał w głośnikach radiowej rozgłośni zakładowej. Prezentacja utworów towarzyszyć nam będzie przez cały okres przedświąteczny, dlatego wszystkich pracowników zachęcamy do słuchania piosenek, które z pewnością każdego wprawią w doskonały świąteczny nastrój.

 

Zainteresowanie konkursem było ogromne, o czym świadczy fakt, że zgłosiło się 43 uczestników. Każdy z nich swoją oryginalnością zachwycił organizatorów konkursu. Szczególne brawa należą się najmłodszym wykonawcom, czyli trzylatkom, które wspaniale poradzili sobie podczas występów i dostarczyli mnóstwo wzruszeń.

 

Wszystkie występy był wspaniałe i każdy zasłużył na wygraną, dlatego zgodnie z zapowiedzią każdy uczestnik konkursu został jednakowo nagrodzony.

 

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i umilenie czasu słuchaczom.

Organizatorem konkursu było Biuro Komunikacji Enei Wytwarzanie, patronat honorowy nad konkursem objął natomiast Antoni Józwowicz, Prezes Zarządu Enei Wytwarzanie.

 

Albert Kopański

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe