Dzieci pracowników Enei Wytwarzanie przygotowały piękne laurki w ramach konkursu z okazji Dnia Babci i Dziadka

  • 27.01.2021, 11:24
  • Materiał nadesłany
Dzieci pracowników Enei Wytwarzanie przygotowały piękne laurki w ramach konkursu z okazji Dnia Babci i Dziadka
W Enei Wytwarzanie ogłoszono konkurs mający na celu przygotowanie laurki z okazji święta babć i dziadków. Konkurs skierowany był do wszystkich dzieci pracowników spółki. Inicjatywa ta miała również na celu zachęcenie najmłodszych do przygotowanie laurek, które następnie przekażą swoim ukochanym opiekunom.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to ważne święto nie tylko dla seniorów, ale i wszystkich wnuków. Panująca epidemia skutecznie ogranicza kontakt z osobami starszymi, którzy są grupą najbardziej narażoną na jej skutki. Seniorzy mogą czuć się samotni, dlatego święto wszystkich babć i dziadków było doskonałą okazją, aby wnuki mogły zapewnić, że o nich pamiętają. Z tej okazji ogłoszony został konkurs skierowany do dzieci pracowników Enei Wytwarzanie. Założeniem konkursu było przygotowanie przez dziecko laurki dla babci lub dziadka oraz przesłanie zdjęcia własnoręcznie przygotowanej kartki do Biura Komunikacji. Inicjatywa ta miała również na celu zachęcenie dzieci do przygotowanie laurek, które następnie przekażą swoim ukochanym babciom i dziadkom.

Zgłoszenia w konkursie przyjmowano od poniedziałku, 11 stycznia, natomiast czas na wykonanie prac oraz przesłanie zdjęcia laurki minął 20 stycznia. Zainteresowanie konkursem było ogromne, o czym świadczy fakt, że wpłynęło kilkadziesiąt kartek! Każda z prac oczarowała organizatorów konkursu i jury. Dzieci zachwyciły swoją kreatywnością i pomysłowością, gdyż kartki wykonane były przeróżnymi metodami i technikami plastycznymi.

Z nadesłanych prac wybrano najpiękniejsze laurki i przyznano po trzy miejsca w każdej z trzech kategorii., tj. do lat 7, od 8 do 11 lat, a także od lat 12 do 15. Dla zwycięzców przewidziane zostały bardzo atrakcyjne nagrody.

Organizatorem konkursu było Biuro Komunikacji Enei Wytwarzanie, natomiast patronat nad konkursem objął Marcin Łukasiewicz, Wiceprezes ds. Pracowniczych Enei Wytwarzanie.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe