Narodowe Czytanie 2016

  • 03.09.2016, 13:13
  • Admin admin
Narodowe Czytanie 2016 MK
3 września już po raz piąty odbyła się akcja upowszechniania czytelnictwa "Narodowe Czytanie". W Kozienicach przeprowadzono ją w "małpim gaju" przy ul. Warszawskiej.

"Narodowe Czytanie" jest akcją organizowaną przez prezydenta RP. Ma na celu popularyzację czytelnictwa, a zwłaszcza epokowych dzieł literatury polskiej. W ubiegłej edycji uczestniczyło ponad 1600 miejscowości. W tym roku lekturą prezentowaną na spotkaniach jest "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza. 

W organizację "Narodowego Czytania" włączyli się pracownicy kozienickiej Mediateki, członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki oraz uczniowie I LO, którzy przedstawili swoją interpretację dzieła Sienkiewicza. 

Oto relacja fotograficzna z wydarzenia.

Admin admin

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe