Powiat Kozienicki. Bunt radnych, kto nowym starostą?!

  • 23.04.2021, 19:14 (aktualizacja 23.04.2021, 19:40)
  • Albert Kopański
Powiat Kozienicki. Bunt radnych, kto nowym starostą?!
W dniu dzisiejszym grupa 13 radnych spośród 19 tworzących Radę Powiatu Kozienickiego złożyła w Biurze Rady Powiatu wniosek o odwołanie Zarządu Powiatu.

Temat jest bardzo świeży, ale ze zrozumiałych względów bulwersuje obserwatorów lokalnej sceny politycznej i jest już szeroko, choć na razie zakulisowo, komentowany.

 

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że wśród podpisów radnych jest również podpis dotychczasowego Przewodniczącego Rady Powiatu. Tymczasem wicestarosta Józef Grzegorz Małaśnicki zapowiedzieć miał akcję sprawdzania legalności podpisów. Jak stwierdził jeden z sygnatariuszy - “chętnie zeznam, że sam podrobiłem swój podpis” (śmiech).

 

Wskazywanymi przez nasze źródła powodami wystosowania wniosku, mają być “coraz większa arogancja Zarządu wobec radnych, nieprzemyślane decyzje i katastrofalny stan finansów Starostwa”.

 

Można spodziewać się, że najbliższych tygodniach poznamy nowe władze starostwa! Z pewnością będziemy śledzić rozwój sytuacji i na bieżąco Państwa informować.

 

 

 

Albert Kopański

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
perl
perl 26.04.2021, 09:55
Ciekawe kto ma takie ambicje by być starostą
grucha
grucha 24.04.2021, 15:23
Jak można nie być aroganckim wobec takich radnych? :-)))

Pozostałe